Nové kuchynské nápady, ktoré vás potešia

Maris - vstavaný odsávač pár v pracovnej doske, integrovaný v indukčnej varnej doske


Odsávač pár aj indukcia sú perfektne integrované. Odsávanie je aktivované automaticky, akonáhle je varná doska v prevádzke.

Objavte odsávače pár Franke

odsavace franke

 

SWISS MADE COLLECTION


Pre zákazníkov, ktorí žiadajú dokonalosť v každom detaile zostavilo FRANKE kolekciu drezov, batérií a príslušenstva, ktoré sú starostlivo navrhnuté a vyrobené vo Švajčiarsku.

Objavte SWISS MADE COLLECTION

 

DCT - Dynamic Cooking Technology (Technológia dynamického pečenie)


Franke prichádza s exkluzívnou revolučnou technológiou pr domáce aj profesionálne pečenie. Technológia dynamického pečenie smeruje teplo s extrémnou presnosťou tak, aby bolo možné pripravovať v rúre súčasne niekoľko druhov jedál od rýb až po dezerty, bez toho aby došlo k zmiešaniu chutí.

DCT umožňuje piecť akýkoľvek recept pri spotrebe energie len 1,5 kW. Zároveň nie je nutné rúru predhrievať, čím sa doba pečenia skráti až o 25%.

Výsledkom je perfektné pečenie s nízkou spotrebou energie za krátky čas.

Objavte rúry Franke

Dynamic Cooking Technology

 

Systém Easy Click


Ako si najlepšie uľahčiť vypúšťanie drezu? Franke vám predstavuje inovatívny Easy Click systém - hygienické zatváranie a otváranie odtoku drezu pomocou tlačidla. Jednoduchý a intuitívny mechanizmus, ktorý pracuje bez elektriny a nevyžaduje žiadnu údržbu.

Objavte drezy Franke

Easy Click

 

Likvidácia odpadu


Využitie drviče odpadu Franke v kuchyni je jedným z najjednoduchších spôsobov, ako nakladať s kuchynským odpadom. Tento inteligentný systém likviduje zvyšky jedla rýchlo, bezpečne a hygienicky. Vďaka tomu bude vaša kuchyňa vždy sviežo voňať a skvele vyzerať.

Objavte drviče odpadu Franke

Likvidácia odpadu

 

Rolovací rošt


Náš rolovací rošt vyrobený z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele skvele vyzerá a je neuveriteľne praktický. Rozbaľte tento rošt v strede stola a položte na ňu horúce hrnce, aby ste z nich mohli servírovať vaše chutné pokrmy. Po skončení večera ho jednoducho zmotajte a uložte na miesto. Novinkou je aj možnosť umiestnenia do priestoru drezu u niektorých modelov, napr. rada Kubus 2 (viď. foto).

Rolovacej rošt