Kuchynské drezy / 12 príspevkov

Každá domácnosť má na umývanie riadu svoje preferencie. Handry, špongie či umývačka riadu?
Praktický drez s príslušenstvom v štyroch skvelých farbách s neobvyklým dizajnom Vám teraz prináša BLANCO. Novinky SITY / VIU od BLANCO.  
Umývanie riadov ručne už nemusí byť pre Vás náročná a zdĺhavá práca, ale len príjemná súčasť vášho každodenného života. Objavte čaro svojho drezu s BLANCO.
Využite skvelú možnosť vyhotovenia otvoru priamo do drezu. Ponúkame Vám rýchle a pohodlné riešenie bez poplatku navyše, ktoré Vám zaručí jednoduchšiu montáž a hlavne šetrí čas.
Excentrické ovládanie výpuste, samotná výpusť drezu aj bočný prepad sú praktické súčasti kuchynského drezu a je vhodné zvážiť ich potrebu a venovať im pozornosť.
Návod a videopostup na jednoduchú inštaláciu granitových drezov, ako aj svojpomocné vyrážanie otvorov do granitových drezov pre dodatočnú inštaláciu dávkovača saponátu alebo excentrického ovládania.
Ponúkame Vám široký výber kvalitných kuchynských drezov od vybraných svetových výrobcov.
Veľmi dôležitým parametrom, na ktorý si treba pri výbere drezu dať pozor, je šírka kuchynskej skrinky pod drezom. Na našej stránke www.drezyonline.sk sa u všetkých ponúkaných drezoch nachádza údaj o minimálnejšírke skrinky do ktorej je možné drez namontovať.