Kuchynské batérie / 10 príspevkov

Výber prvkov, ktoré by mali mať v našej kuchyne svoje miesto, rozhodne nie je jednoduchý. Na začiatku sa môže zdať, že ide predovšetkým o dizajn, ale keď sa pustíte do práce, úloha je oveľa náročnejšia. Veľmi rýchlo zistíme, že hlavné slovo má funkčnosť.
Problémy s vodou patria v každej domácnosti medzi najzávažnejšie. Voda je živel, ktorý nedokážeme skrotiť a dobre si to uvedomujeme. Veľmi často stojí za striekajúcou kuchynskou batériou vodný kameň, ktorý sa usadzuje v perlátore. Žiadny strach – existuje niekoľko účinných trikov, ako sa proti vodnému kameňu brániť.
Pri výbere zariadenia kuchyne je vedúcim prvkom funkčnosť. Estetika a celkové ladenie sú tiež dôležité parametre, ale ak túžite po kuchyni, v ktorej budete s radosťou pracovať, funkčnosť má jednoznačne vedúcu pozíciu. Pri výbere batérie do kuchyne nie je situácia iná. Dnes vám prezradíme najlepšie tipy a triky, ako vybrať najlepšiu kuchynskú batériu.
Hovorí sa, že móda ide vždy po špirále. Trendy neustále odchádzajú a prichádzajú a kuchyňa rozhodne nie je výnimkou. Svoj veľký návrat zažívajú i kuchynské batérie v retro štýle. Prezradíme vám však, že retro je len ich dizajn. V skutočnosti vám dokážu ponúknuť všetky vymoženosti, ktoré by ste čakali od moderných kuchynských batérií.
Kuchyňa je centrom nášho domova. Každý deň si v nej vychutnávame obľúbené jedlá, púšťame sa do prípravy nových experimentov. Výberu kuchynského zariadenia venujeme obrovskú dávku pozornosti, a preto niet divu, že ani výber vodovodnej batérie neponecháme na náhodu. Dnes sme si pre vás pripravili sprievodcu plného užitočných rád, ktoré budú pri výbere vodovodnej batérie cennou pomocou.
V tomto článku nájdete Vaše najčastejšie otázky a odpovede pred, počas alebo po kúpe kuchynskej batérie.
Kuchynské batérie vhodné aj na inštaláciu pred okno sú vyrobené tak, aby boli prispôsobiteľné v prípade potreby otvorenia okna. Batérie sú zasúvateľné alebo vysúvateľné z otvoru pre batériu.
Výsuvná sprcha je veľmi praktickým prvkom moderných kuchynských batérií.
Neviete sa rozhodnúť, či je lepšia batéria vo farbe drezu, alebo batéria nerezová? Poradíme Vám ako si vybrať svoju kuchynskú batériu a aké máte možnosti.