Poradňa / 36 príspevkov

Rozmanité doplnky a príslušenstvo sú neodmysliteľnou súčasťou každej kuchyne.       
Pri správnej starostlivosti chránime kuchynské náčinie pred trvalými zmenami farby a škvrnami, dochádza k zníženiu pachov a predovšetkým sa zabraňuje rozvoju mikróbov.
Každá domácnosť má na umývanie riadu svoje preferencie. Handry, špongie či umývačka riadu? 
Praktický drez s príslušenstvom v štyroch skvelých farbách s neobvyklým dizajnom Vám teraz prináša BLANCO. Novinky SITY / VIU od BLANCO.  
Ako dobrá gazdinka určite poznáte,  že prevažná časť prác na prípravu chutného jedla sa odohráva na pracovnej doske a okolo drezu. Umývanie, krájanie, šúpanie, rozmrazovanie, miešanie... Väčšinu času pri varení nestrávite ani pri sporáku.  
Umývanie riadov ručne už nemusí byť pre Vás náročná a zdĺhavá práca, ale len príjemná súčasť vášho každodenného života. Objavte čaro svojho drezu s BLANCO.
Využite skvelú možnosť vyhotovenia otvoru priamo do drezu. Ponúkame Vám rýchle a pohodlné riešenie bez poplatku navyše, ktoré Vám zaručí jednoduchšiu montáž a hlavne šetrí čas.
Ďalšia z výhod nákupu z nášho internetového obchodu.
Nasledujúce tri kapitoly reprezentujú tri rôzne koncepty. Môžete si vybrať to, čo spĺňa Vaše požiadavky. STREAM, ponúka prepojenie systémov, je pre tých čo milujú inteligentné výrobky, ktoré pracujú automatizovane. TECHNÉ, pre tých, ktorý hľadajú odsávače pár, ktoré sa prispôsobia Vašim potrebám, s najlepšími výsledkami z hľadiska odsávania a filtrovania, hlučnosti a energetickej účinnosti. ICONIC, je pre milovníkov ELICA, sú jedným z druhov dizajnu, kde je maximálna pozornosť venovaná každému detailu a pozornému výberu inovatívnych materiálov, ktoré sú v súlade s najnovšími trendmi.