Inšpirácie / 15 príspevkov

Alveus, známa značka v oblasti drezov a kuchynských doplnkov, uvádza na trh svoju "Black Edition" líniu, ktorá predstavuje inováciu v dizajne a funkčnosti drezov. Táto nová séria ponúka dve modelové rady - ATROX a CADIT, vyrobené z materiálu Granital CARBON G91, špeciálny kompozitný materiál odolný voči poškriabaniu a zafarbeniu.
V oblasti kuchynských drezov, je Schock synonymom pre výrobu kameninových drezov. Táto nemecká firma je trendsetterom v oblasti od roku 1979. Schock je výmyselník technológie výroby kameninových drezov a ostáva líderom vo vývoji, dizajne a nastavení trendov do dnešného dňa.
Zlato je nielen na burze veľmi trendy. Aj v kuchyni sa dokonalá estetika drahého kovu teší čoraz väčšej obľube. Obľúbené klasiky BLANCO sú teraz prezentované vo vysokokvalitnom vzhľade.
Sotva nejaká iná farba pôsobí tak rôznorodo a jasne ako čierna. V oblasti dizajnu jednoznačne stojí za eleganciou, silou a exkluzivitou. BLANCO je dostatočným dôvodom na to, aby vrátilo do centra pozornosti sofistikovanú farebnú klasiku. Pretože najmä v dobe, kedy je stavanie a renovácia populárnejšie, je kuchyňa čoraz dôležitejšia.
Nik z nás nepochybuje o tom, že kuchyňa predstavuje centrum celého domova. Je miestom, kde sa odohrávajú najdôležitejšie momenty a vychutnávame si obľúbené pokrmy s našimi milovanými. V minulosti bolo trendom oddeľovať kuchyňu a vyčleniť jej samostatnú miestnosť. Dnes je trend opačný a kuchyňa plynulo prechádza do obývacej izby. Rozhodne však existuje niekoľko pravidiel, ktoré by ste pri zariaďovaní kuchyne spojenej s obývacou izbou mali poznať. V našom dnešnom článku vám ich prezradíme a veríme, že s našou pomocou vytvoríte naozaj funkčný celok, v ktorom budete s radosťou tráviť svoj čas.
Prinášame nové nápady pre vašu kuchyňu.
Radi by sme Vám predstavili výber keramických drezov z materiálu Fraceram od spoločnosti Franke.
Stalo sa Vám, že ste si nevedeli predstaviť rozdiel medzi antracitovou a čiernou farbou?
Uvažujete o novej kuchyni, ale neviete, ktorý typ kuchyne by najviac vyhovoval vášmu životnému štýlu a priestorovým možnostiam? Prevedieme vás základmi pri plánovaní kuchyne a predstavíme vám tri najobľúbenejšie a najpredávanejšie tvary kuchýň.