Blanco Silgranit sada na čistenie

Obj. číslo: 527033
Na sklade
v predajni už 15.04.2024 / 16.04.2024 u vás doma
27,00 €

BLANCO SILGRANIT Cleaning SET je špecializovaná sada na hĺbkové čistenie drezov vyrobených z materiálu SILGRANIT®. Táto sada je navrhnutá…

Popis produktu

Popis produktu Blanco Silgranit sada na čistenie

BLANCO SILGRANIT Cleaning SET je špecializovaná sada na hĺbkové čistenie drezov vyrobených z materiálu SILGRANIT®. Táto sada je navrhnutá na odstránenie najodolnejších nečistôt, vodného kameňa, škvŕn a mastnoty, čím zabezpečuje, že váš drez bude vyzerať ako nový.

Sada obsahuje:

  • BLANCO Daily Clean (150 ml): Jemný čistiaci prostriedok pre každodenné použitie, ktorý udržuje drez čistý a…

Obsah balenia

  • BLANCO Daily Clean 150 ml
  • BLANCO Deep Clean 250 ml
  • 2x SPONTEX špongia SILGRANIT
Parametre

Parametre produktu Blanco Silgranit sada na čistenie

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
0,54 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
109 x 78 x 190
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Blanco Silgranit sada na čistenie

Hodnotenia

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

...viac o značke