Blanco predstavuje trendovú farbu saténovo zlatú

Zlaté časy

Zlato je nielen na burze veľmi trendy. Aj v kuchyni sa dokonalá estetika drahého kovu teší čoraz väčšej obľube. Obľúbené klasiky BLANCO sú teraz prezentované vo vysokokvalitnom vzhľade.

Kovové odtiene sú v moderných kuchyniach čoraz obľúbenejšie. Okrem gunmetalu, bronzu a niklu je u fanúšikov kuchyne obzvlášť obľúbené zlato. BLANCO sa rozhodla pre farbu "satén zlatá". Svetlozlatý odtieň so svetlosivými farebnými komponentmi a jemným saténovým povrchom sa perfektne hodí k rôznym kuchynským pomôckam – od klasických až po moderné. Svojím silným a sebavedomým spôsobom môže saténové zlato pôsobiť bohato v kontraste a zároveň harmonicky. Úplne luxusný BLANCO UNIT tvoria drezy a misy vyrobené zo Silgranit® v čiernej, šedej alebo bielej farbe spolu so zodpovedajúcimi doplnkami alebo ovládacími prvkami - ako je napríklad dávkovač prostriedku v saténovo zlatej farbe.

Kovanie v saténovom zlate pôsobí pôsobivým dojmom v klasickom vidieckom štýle. Vodovodná batéria BLANCO TRADON napríklad vyniká svojou veľmi elegantnou, pokojnou a sústredenou charizmou. Ideálnym partnerom po vašom boku je kvalitná keramická misa BLANCO.

Saténová zlatá dokonale kontrastuje a zdôrazňuje

Model BLANCO LINUS-S má teraz aj elegantnú povrchovú úpravu v saténovom zlate. Rodina armatúr sa už dlhé roky teší veľkej obľube. V saténovom zlate krásne kontrastuje s bielou alebo čiernou a ešte lepšie zvýrazňuje štýly zariadenia ako moderný vidiecky dom a industriálny štýl.

Saténová zlatá pôsobivo vytvára scénu aj pre batériu BLANCO LIVIA-S. V trendovej verzii sa dá šikovne začleniť do rôznych štýlových svetov – od vidieckeho vzhľadu až po mestský šik. Spoločne so zladenými ovládacími prvkami, ako je vyťahovacie tlačidlo a dávkovač saponátu, LIVIA-S v saténovom zlate zaisťuje výnimočné momenty v kuchyni.

BLANCO LINUS saténová zlatá
Populárne veci sú teraz ešte populárnejšie – rodina batérií BLANCO LINUS-S v novom prevedení saténovo zlato.

BLANCO LINUS-S SATIN GOLD

BLANCO LIVIA-S saténová zlatá
Batéria BLANCO LIVIA-S v elegantnom saténovom zlate a zladené ovládanie zaisťuje trendový vzhľad v mnohých rôznych štýlových svetoch.

BLANCO LIVIA-S SATIN GOLD