Blanco Livia tiahlo

Posledný kus na sklade
v predajni už 24.06.2024 / 25.06.2024 u vás doma
45,00 €

ovládač tiahla Blanco Livia

Popis produktu

Popis produktu Blanco Livia tiahlo

ovládač tiahla Blanco Livia

Parametre

Parametre produktu Blanco Livia tiahlo

Základné parametre

Materiál
kov

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
0,19 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
6 x 6.5 x 17
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Blanco Livia tiahlo

Otázky a odpovede

 • Mária Gimerová
  13.8.2016
  tiahlo k čomu služi,ked je excentricke ovladanie ci je potrebné zakupit kryt alebo je to uz vo výbave/set blanco RS Zenar xl 6 s s bateriou Linus.A či je to dobra volba setu.dakujem

  Fedor
  15.8.2016
  Dobrý deň,

  tento typ tovaru je ovládač tiahla takže je možné si vymeniť klasické okrúhle ovládanie ktoré je dodávane k drezu vymeniť za takéto. Tento set je veľmi oblúbeny čo sa týka kvality aj dizajnu.

  Prajem pekný deň
Hodnotenia

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

...viac o značke