Trendová farba čierna

Sotva nejaká iná farba pôsobí tak rôznorodo a jasne ako čierna. V oblasti dizajnu jednoznačne stojí za eleganciou, silou a exkluzivitou. BLANCO je dostatočným dôvodom na to, aby vrátilo do centra pozornosti sofistikovanú farebnú klasiku. Pretože najmä v dobe, kedy je stavanie a renovácia populárnejšie, je kuchyňa čoraz dôležitejšia. Z miesta, kde sa pripravuje jedlo, sa moderná kuchyňa vyvinula na miesto dobrej chuti – nielen po kulinárskej stránke, ale predovšetkým po vzhľadovej stránke. Drez s batériou ako aj doplnkami v tom zohráva veľkú úlohu. V dokonalej súhre Vašej kuchyne sa tak stáva centom pozornosti organizácie ako aj celistvosťou. BLANCO UNIT nieje len funkčnou jednotkou, vytvára pocit pohodlia spojený s dizajnom Vašej kuchyne. Kompletne v čiernej farbe alebo so zručne použitými čiernymi doplnkami, BLANCO UNIT vylepšuje kuchyňu. Jednotlivé komponenty, až po ovládacie prvky, sú navzájom starostlivo zladené – z hľadiska materiálu, dizajnu, funkčnosti a spracovania. Kuchyňa sa tak stáva zdrojom radosti pre perfekcionistov, gurmánov a fajnšmekrov.

Batéria alebo drez zohráva v kuchynskom dizajne s čiernou veľmi zvláštnu úlohu. Či už v modernej kuchyni, vo výraznom industriálnom štýle alebo ležérnom škandinávskom vzhľade – v rade BLANCO si každý nájde to pravé. Nové modely ako multifunkčná séria EVOL alebo obľúbené klasiky sú dostupné v čiernom alebo matnom čiernom prevedení. Existuje nespočetné množstvo možných kombinácií so zodpovedajúcimi čiernymi konponentami. Napríklad obľúbená séria drezov ETAGON zo Silgranit ® alebo keramiky zaisťuje perfektnú súhru. K dispozícii je mnoho ďalších modelov.

Pridaním odpadového systému BLANCO sa Vaša kuchyňa premení na celistvý celok, a to vizuálne aj funkčne. BLANCO UNIT je vytvorený z harmonickej sústavy komponentov. Dodá kuchyni niečo navyše s kvalitným vzhľadom v trendovej čiernej a zároveň zaujme vysokou úrovňou funkčnosti každý deň.

PURISTICKÉ, VZNEŠENÉ A NADČASOVÉ
BLANCO zabalilo nové a známe produkty do klasickej čiernej matnej farby.

Kuchynská batéria Blanco Linus

ČIERNA MATT
V matnej čiernej farbe sa BLANCO UNIT stáva prejavom dobrého vkusu a dobre premysleného komfortu.

Blanco UNIT

FUNKCIONALITA, KTORÁ SPÁJA
BLANCO UNIT je ústredným bodom moderného domova.

Blanco UNIT