Blanco Fontas II

220,00 €
Posledný kus na sklade / doprava zadarmo
v predajni už 20.01.2020 / 21.01.2020 u vás doma
+ Pridať do setu
Batériu FONTAS II vystihuje minimalistický nadčasový dizajn batérie s exkluzívnou funkciou. Špeciálna batéria na filtrovanú a úžitkovú vodu z jedného kohútika. Dve páky na pustenie  filtrovanej a úžitkovú vody samostatne.
Popis produktu

Popis produktu Blanco Fontas II

 • granit / chróm
 • na pracovnú dosku / drez

Dvojpáková batéria FONTAS II je charakteristická minimalistickým, nadčasovým dizajnom s funkciou na filtrovanú a úžitkovú vodu. Filtrovaná a úžitková voda je z jedného kohútika. Má dve páky na pustenie vody samostatne. Dodáva sa v chrómovom prevedení, v imitácii nerezu a v 10 SILGRANIT®-ových farbách. Má zväčšený pracovný polomer na 360 °. Je ideálna voľba do moderných náročných kuchýň s reprezentatívnym využitím.

...celý popis produktu

Obsah balenia

 • 3 flexibilné hadičky s dĺžkou 450 mm
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Blanco Fontas II

Základné parametre

Materiál
granit / chróm
Výsuvná sprcha
nie
Výška batérie
300 mm
Otáčateľný odtok vody
360 °
Batéria pred okno
nie
Beztlaková batéria
nie
Montáž
na pracovnú dosku / drez
Váha
2,5 kg

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
2,5 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
6 x 31 x 46
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Blanco Fontas II

Otázky a odpovede

 • Lenka Reeve
  28.2.2019
  Dobrý deň Rada by som sa informovala aká záruka je na túto batériu a taktiež ake parametre ma ten vbudovaný filter... Ako často treba meniť pri dennom používaní kde viem zohnať náhradné filtre atď. Viete mi tiež prosím poradiť či je batéria kompatibilný k umývadlu blanco Elon XL 6 S ktore mám v pláne zakúpiť. Vdaka
  Fedor
  17.7.2019

  Dobrý deň, 

  záruka je štandardná a to 2 roky. Batériu si bezproblémov viete namontovať k drezu Elon XL 6 S . 
  Ohľadom filtra k tejto batérie preverujeme jeho parametry a využitie. nakoľko ide o novinku,zatiaľ k nemu nemáme potrebné parametre. Ihneď, ako ich dostaneme od výrobcu Vás budeme mailovo kontaktovať. 

  Ďakujem a prajeme príjemný zvyšok dňa

Hodnotenia

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

...viac o značke