Franke dialkový ovládač

Obj. číslo: 112.0657.298
Skladom
v predajni už 05.03.2024 / 06.03.2024 u vás doma
48,00 €
+ Pridať do setu

Užívajte si ešte väčšiu pohodlnosť v kuchyni s dialkovým ovládačom Franke. Tento výkonný a intuitívny ovládač umožňuje ľahkú manipuláciu s…

Popis produktu

Popis produktu Franke dialkový ovládač

Užívajte si ešte väčšiu pohodlnosť v kuchyni s dialkovým ovládačom Franke. Tento výkonný a intuitívny ovládač umožňuje ľahkú manipuláciu s vaším systémom odsávania pár bez toho, aby ste museli byť priamo pri odsávači.

Vlastnosti produktu:

  • Flexibilita: Dialkový ovládač Franke ponúka slobodu ovládania vašeho odsávača pár z akéhokoľvek miesta v kuchyni, čo umožňuje plynulé varenie bez…
Parametre

Parametre produktu Franke dialkový ovládač

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
0,5 kg
Čistá hmotnosť (kg)
0,04 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
220 x 97 x 35
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Franke dialkový ovládač

Hodnotenia

Spoločnosť FRANKE je jedným z najväčších svetových výrobcov nie len kuchynských drezov a batérií, ale aj digestorov s viac ako 70-ročnou skúsenosťou. 

Spoločnosť Franke je inovátorom kuchynského vybavenia, ktorý používa len tie najkvalitnejšie materály a sofistikované systémy. Dizajn spotrebičov a príslušenstva od švajčiarskej značky Franke má naozaj nadštandardné prevedenie výrobkov, ktoré človek obdivuje a chce vlastniť. Kuchyňa s vybavením od výrobcu Franke predčí Vaše očakávania a spríjemní čas strávený rutinnými činnosťami vo Vašej kuchyni.

...viac o značke