Franke Box Evo FBFE A70 Vstavaný odsávač pár

Extra zľava  21,10 € | Platí len do 19.5.2024. Zľava sa odpočíta v košíku.
Skladom
v predajni už 21.05.2024 / 22.05.2024 u vás doma
422,00 €
+ Pridať do setu

Franke Box Evo FBFE A70 - zabudovaný priamo do skrinky, ktorý ponúka čistý a moderný dizajn a ľahko sa hodí do akéhokoľvek štýlu kuchyne.

Popis produktu

Popis produktu Franke Box Evo FBFE A70 Vstavaný odsávač pár

Prineste do svojej kuchyne jedinečný štýl a funkčnosť s odsávačom par Franke Box Evo FBFE A70. Navrhnutý tak, aby bol zabudovaný priamo do skrinky, tento model odsávača par ponúka čistý a moderný dizajn, ktorý sa ľahko hodí do akéhokoľvek štýlu kuchyne.

Tento model má nerezový povrch, ktorý je nielen elegantný, ale aj ľahko udržiavateľný. Odsávač je ovládaný tlačidlami, čo zabezpečuje jednoduchú…

Obsah balenia

 • kovový tukový filter
Parametre

Parametre produktu Franke Box Evo FBFE A70 Vstavaný odsávač pár

Základné parametre

Hodnota hluku
66 dB
Hodnota výkonu
670 m3/h
Výkon motora
250 W
Stupne výkonu
3 + intenzívny stupeň
Priemer odťahu
150/120 mm
Energetická trieda
B
Montážna šírka
70 cm
Osvetlenie
LED pásik 1 x 6 W, 3000 K
Ovládanie
tlačidlové

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
11,3 kg
Čistá hmotnosť (kg)
8,6 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
785 x 365 x 425
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Franke Box Evo FBFE A70 Vstavaný odsávač pár

Otázky a odpovede

 • Peter
  28.11.2023
  Dobrý deň. Chcem sa opýtať, treba mi dokúpoiť uhlíkový filter a spätný ventil, alebo je to súčasť balenia? Ďakujem.
  Fedor
  28.11.2023

  Dobrý deň,

  ďakujeme za Váš dopyt týkajúci sa príslušenstva k digestoru. Radi by sme Vás informovali, že uhlíkový filter nie je súčasťou balenia a je potrebné ho dokúpiť v prípade, ak bude Váš digestor fungovať na princípe recirkulácie. Ako kompatibilné varianty odporúčame buď uhlíkový filter Franke UF-05, dostupný na stránke https://www.drezy-franke.sk/franke-uhlikovy-filter-uf-05-p5509, alebo filter s dlhšou životnosťou Franke UF-11, ktorý nájdete na https://www.drezy-franke.sk/franke-uhlikovy-filter-uf-11-s-dlhou-zivotnostou-p45735.

  Čo sa týka spätnej klapky, tá tiež nie je súčasťou balenia a v prípade záujmu je potrebné ju vybrať podľa priemeru. V prípade, že plánujete používať digestor na recirkuláciu, spätná klapka nie je potrebná (využíva sa v prípade odťahu do exteriéru alebo do stupačky, aby zabránila spätnému prúdeniu vzduchu a pachov)

  V prípade akýchkoľvek ďalších otázok alebo požiadaviek sme Vám k dispozícii.

  S pozdravom,

  Tím drezy-franke.sk

Hodnotenia

Spoločnosť FRANKE je jedným z najväčších svetových výrobcov nie len kuchynských drezov a batérií, ale aj digestorov s viac ako 70-ročnou skúsenosťou. 

Spoločnosť Franke je inovátorom kuchynského vybavenia, ktorý používa len tie najkvalitnejšie materály a sofistikované systémy. Dizajn spotrebičov a príslušenstva od švajčiarskej značky Franke má naozaj nadštandardné prevedenie výrobkov, ktoré človek obdivuje a chce vlastniť. Kuchyňa s vybavením od výrobcu Franke predčí Vaše očakávania a spríjemní čas strávený rutinnými činnosťami vo Vašej kuchyni.

...viac o značke