Easy Click tlačítko

Skladom
v predajni už 27.02.2024 / 28.02.2024 u vás doma
48,00 €

Easy Click tlačítko.

Vhodný k drezom: MTG, FSG, BWX, MYX, KNG.

Popis produktu

Popis produktu Easy Click tlačítko

Easy Click tlačítko.

Vhodný k drezom: MTG, FSG, BWX, MYX, KNG.

Parametre

Parametre produktu Easy Click tlačítko

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
0,18 kg
Čistá hmotnosť (kg)
0,16 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
140 x 40 x 40
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Easy Click tlačítko

Otázky a odpovede

 • Pollák
  29.9.2022
  Dobrý deň, potreboval by som informáciu k produktu 133.0391.835 - nikde sa neuvádza aká priemer otvoru je potrebný pre toto tlačítko a taktiež na akú hrubú pracovnú dosku sa dá osadiť. Za skorú odpoveď vopred ďakujem. Pekný deň.
  Fedor
  3.10.2022

  Dobrý deň,

  priemer otvoru je univerzálny ako pre batérie tak aj pre dávkovače a excentrické ovládania - 35mm. Čo sa týka hrúbky pracovnej dosky - väčšinou sa osádza priamo do drezu (ten má hrúbku cca 10mm) ale je určený aj do pracovnej dosky do hrúbky cca 38mm (štandardné hrúbky pracovných dosiek).

  Ďakujeme a prajeme pekný deň.

 • Andrej Novotný
  5.1.2019
  Dobry den. Pri mkntazi drezu sa nam stratila mala plastova suciastka z excentra Alveus. Kedze nikde nie je mozne zohnat nahradny diel, zhanam ine excentricke ovladanie. Toto tlacidlo, obsahuje aj cely mechanizmus, teda tu plastovu cast ktlra sa upevnuje do drezu a pripaja sa ku nej bovden?
  Fedor
  17.7.2019

  Dobrý deň, 

  tento produkt obsahuje len tlačítko. Pre správny výber k drezu Alveus Vás v prípade záujmu poprosíme kontaktovať nás na našej mailovej adrese aj s presným typom drezu, ktorý máte, poprípade jeho fotografiou. 

  Ďakujeme a prajeme príjemný zvyšok dňa

Hodnotenia

Spoločnosť FRANKE je jedným z najväčších svetových výrobcov nie len kuchynských drezov a batérií, ale aj digestorov s viac ako 70-ročnou skúsenosťou. 

Spoločnosť Franke je inovátorom kuchynského vybavenia, ktorý používa len tie najkvalitnejšie materály a sofistikované systémy. Dizajn spotrebičov a príslušenstva od švajčiarskej značky Franke má naozaj nadštandardné prevedenie výrobkov, ktoré človek obdivuje a chce vlastniť. Kuchyňa s vybavením od výrobcu Franke predčí Vaše očakávania a spríjemní čas strávený rutinnými činnosťami vo Vašej kuchyni.

...viac o značke