Blanco usmerňovač hadičky zmiešavacej batérie

Obj. číslo: 511920
Na sklade
v predajni už 24.06.2024 / 25.06.2024 u vás doma
22,00 €

Usmerňovač hadičky pre zmiešavacie batérie Blanco je navrhnutý tak, aby zjednodušil používanie a zvýšil životnosť výsuvných kuchynských batérií.

Popis produktu

Popis produktu Blanco usmerňovač hadičky zmiešavacej batérie

Usmerňovač hadičky pre zmiešavacie batérie Blanco je navrhnutý tak, aby zjednodušil používanie a zvýšil životnosť výsuvných kuchynských batérií. S dĺžkou 224 mm a výškou 57 mm poskytuje plynulé a bezproblémové fungovanie hadičky pri každom použití.

Jeho robustná konštrukcia zaisťuje, že hadička zostane na mieste a je chránená pred opotrebovaním. S univerzálnym dizajnom je tento usmerňovač…

Parametre

Parametre produktu Blanco usmerňovač hadičky zmiešavacej batérie

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
0,07 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
75 x 80 x 250
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Blanco usmerňovač hadičky zmiešavacej batérie

Hodnotenia

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

...viac o značke