Blanco Push Control

Obj. číslo: 233696
Na sklade
v predajni už 04.10.2023 / 04.10.2023 u vás doma
67,00 €

BLANCO PushControl je kontrola na dosah ruky.

Popis produktu

Popis produktu Blanco Push Control

BLANCO PushControl je kontrola na dosah ruky. Pomocou intuitívného stlačenia sa premyslená mechanika postará o ovládanie výpuste - jednoducho, spoľahlivo a precízne. Ploché, 3 mm vysoké dizajnové ovládanie pôsobí nenápadne v každom pracovnom prostredí. Vysoká kvalita a elegantné prevedenie obohacuje každú kuchyňu o funkčný dôraz.

Parametre

Parametre produktu Blanco Push Control

Základné parametre

Materiál
nerez

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
0,22 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
434 x 616 x 924
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Blanco Push Control

Otázky a odpovede

 • Ján
  28.2.2023
  Dobrý deň, je Blanco push control vhodný/kompatibilný s drezom Blanco zia xl 6 S compact? Ak áno, je potrebné dokúpiť ešte aj excentrické ovládanie? A aké? Máte k tomuto typu drezu na stránke aj doplnky? Ďakujem
  Fedor
  28.2.2023

  Dobrý deň,

  Blanco Push control je iba vrchná časť - ovládač tiahla - k nemu je potrebné dokúpiť samotné excentrické ovládanie - k drezu Blanco Zia XL 6 S compact je kompatibliný tento excenter - https://www.drezyonline.sk/blanco-excenter-univerzalny-k-vybranym-modelom-p564 .

  Ak by ste potrebovali ešte s niečím poradiť, prosím, neváhajte sa na nás obrátiť.

  Ďakujeme a prajeme pekný deň.

 • Anna
  13.10.2022
  Dobry den Chcem si objednat drez Blanco Pleon 5 a chcem sa opytat ci sa da namontovat ovladanie priamo na drez , ci je na manualne ovladanie a co k tomu este potrebujem Dakujem
  Fedor
  14.10.2022

  Dobrý deň,

  v tomto prípade k Push Control potrebujete doobjednať aj samotné excentrické ovládanie - https://www.drezyonline.sk/blanco-sada-pre-dodatocnu-montaz-infino-s-bowdenovym-lankom-p47414.

  Ďakujeme a prajeme pekný deň.

 • Lucia
  3.6.2020
  Dobry den chcem sa opytat ci je mozne pouzit tento push kontrol namiesto tlacidla na excentrickenovladanie, ktore jenori sete RS Blanco Dalago 6 s excentrom + Blanco Mida-S so sprškou a ci je kompatibilne?
  Fedor
  14.8.2020

  Dobrý deň,

  áno, Blanco Push Control je kompatibilný s drezom Blanco Dalago 6 s excentrom.

  Prajem pekný deň 


 • Jana
  10.10.2019
  Dobry den, je tento typ ovladania kompatibilny s keramickym drezom Blanco Etagon 6? Dakujem.
  FEDOR
  11.10.2019

  Dobrý deň, 

  áno, Blanco Push Control je kompatibilný s keramickým drezom Blanco Etagon 6.

  Prajem pekný deň.

  s pozdravom Drezyonline.sk

 • Filip
  14.8.2019
  Dobry den, pasuje prosim k tomuto ovladaniu vypusti? https://www.drezyonline.cz/blanco-excentr-univerzalni-k-vybranym-modelum-p564
  Fedor
  15.8.2019

  Dobrý deň,

  áno, Blanco Push Control je kompatibilný s Blanco excentrickým ovládaním - pri výbere k určitému drezu je potrebné overiť si kompatibilinosť excentrického ovládania k vybranému drezu.

  V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.

  Ďakujem a prajem pekný deň.

 • Šmajstrlová Hana
  3.11.2018
  Dobrý den, chci se zeptat, zda se tento systém může a dá upevnit na dřez nebo pouze na pracovní desku? Děkuji a přeji krásný den Hana Šmajstrlová
  Fedor
  5.11.2018

  Dobrý deň,

  ovládanie môžete osadiť aj priamo na drez.

  Prajem pekný deň

Hodnotenia

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

...viac o značke