Blanco ovládač tiahla - plast pochrómovaný

Obj. číslo: 225112
Na sklade
v predajni už 15.04.2024 / 16.04.2024 u vás doma
13,00 €

Blanco tiahlo - plast pochrómovaný

Popis produktu

Popis produktu Blanco ovládač tiahla - plast pochrómovaný

Blanco tiahlo - plast pochrómovaný

Parametre

Parametre produktu Blanco ovládač tiahla - plast pochrómovaný

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
0,04 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
63 x 212 x 392
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Blanco ovládač tiahla - plast pochrómovaný

Otázky a odpovede

 • Denisa
  9.6.2019
  Dobry den, mala by som zaujem o Blanco Etagon 500-U vanicku, ktora bude zabudovana pod pracovnu dosku, pri tomto type sa kupuje zvladt ovladac tiahla, cize ak budeme mat pracovnu dosku z kamena tak potrebujem dalsi vyrez pre tiahlo lebo inak vo vanicke sa neda manualne nastavit? Dakujem krasne!
  Fedor
  15.7.2019

  Dobrý deň, 

  drez Etagon pod pracovnú dosku sa dá zakúpiť v dvoch prevedeniach a to bez ovládania tiahlom: https://www.drezyonline.sk/blanco-etagon-500-u-p18871 - vtedy výpusč uzatvárate manuálne ručným otočením sitka, alebo s ovládačom tiahla https://www.drezyonline.sk/blanco-etagon-500-u-s-tiahlom-p18872 , kedy potrebujete v doske výrez pre tento ovládač. 

  Ďakujeme

Hodnotenia

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

...viac o značke