Blanco Lato dávkovač saponátu

Na sklade (doprava zadarmo)
v predajni už 26.02.2024 / 27.02.2024 u vás doma
49,00 €
+ Pridať do setu

Blanco Lato predstavuje praktický dávkovač umývacieho prostriedku s jednoduchým plnením zhora.

Popis produktu

Popis produktu Blanco Lato dávkovač saponátu

 • materiál: kov/plast
 • viaceré povrchové úpravy
 • jednoduché plnenie zhora
 • objem nádoby na saponát 300 ml

Obsah balenia

 • dávkovač saponátu
 • nádoba na saponát

Na stiahnutie:

Parametre

Parametre produktu Blanco Lato dávkovač saponátu

Základné parametre

Materiál
kov/plast
objem
300 ml

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
0,5 kg
FAQ
Ako osadiť dávkovač saponátu?

Dávkovače saponátu sa vsádzajú do otvoru v dreze alebo v pracovnej doske. Pri montáži do pracovnej dosky je najdôležitejším parametrom údaj o maximálnej možnej hrúbke pracovnej dosky. Údaj nájdete pri technickom nákrese každého modelu dávkovača. Samotná montáž je potom veľmi jednoduchá: stačí ak do otvoru uchytíte hlavnú časť dávkovača, nasadíte na ňu nádobu na saponát a po jej naplnení pripevníte pumpičku.

Pozrite si kompletnú ponuku dávkovačov saponátu v našom e-shope

Ako sa staráť o dávkovač, aby dlho vydržal?

Regulárne čistenie dávkovača je kľúčové. V ideálnom prípade by ste ho mali raz týždenne opláchnuť teplou vodou a aspoň raz mesačne rozobrať a podrobne vyčistiť. Pri používaní čističov odporúčame vždy dodržiavať pokyny výrobcu.

Je možné nahradiť len časť dávkovača, napríklad pumpičku alebo nádobku?

Áno, niektoré modely dávkovačov umožňujú výmenu jednotlivých komponentov. Konkrétne informácie nájdete v návode na použitie alebo sa môžete obrátiť priamo na nás cez formulár na náhradné diely.

Ako často je potrebné dávkovač čistiť alebo dezinfikovať?

Minimálne raz za mesiac by ste mali dávkovač rozobrať a dôkladne vyčistiť. K dezinfekcii môžete použiť špeciálne čistiace prostriedky alebo jednoducho vriacu vodu.

Môžem kombinovať rôzne typy a značky dávkovačov s rôznymi typmi drezov a batérií?

Väčšinou áno, ale je dôležité zohľadniť dizajn, materiál a montážne možnosti. Ak máte pochybnosti, radi vám poradíme.

Ako odstrániť zaschnutý saponát v dávkovači?

Najskôr odstráňte nádobku s mydlom. Potom použite teplú vodu a čistiaci prostriedok na odstránenie zaschnutých alebo zašlých zvyškov saponátu. Ak je potrebné, použite mäkkú kefku na odstránenie ťažko dostupných zvyškov.

Ako správne naplniť nádobku v dávkovači?

Pri napĺňaní nádobky v dávkovači saponátu odporúčame postupovať zhora. Týmto spôsobom predídete častému odšróbovaniu nádobky, čo by mohlo v dlhodobom horizonte viesť k poškodeniu závitu. Nádobka je často umiestnená v menej prístupnom priestore pod drezom, a preto je dopĺňanie zhora praktickejšie a bezpečnejšie. Okrem toho odporúčame saponát zriediť trochou vody, aby nedošlo k upchatiu pumpičky.

Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Blanco Lato dávkovač saponátu

Otázky a odpovede

 • Zuzana
  20.7.2023
  Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či náhradná nádobka torre pasuje aj na tento typ dávkovača saponátu. Vopred ďakujem za info. Pekný deň
  Fedor
  6.10.2023

  Dobrý deň, pani Zuzana,

  áno, náhradná nádoba Torre je určená aj pre dávkovač Blanco Lato. Je však dôležité podotknúť, že nádoby sú dostupné v dvoch rôznych variantoch závitu – vonkajším a vnútorným. Preto by ste mali skontrolovať, ktorý typ závitu má Váš aktuálny dávkovač, aby ste si mohli vybrať tu správnu náhradnú nádobu.

  V prípade ďalších otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

  Ďakujeme za Váš záujem a prajeme príjemný deň.

  S pozdravom,
  Tím drezy-blanco.sk

Hodnotenia

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

...viac o značke