Blanco InFino sada pre jednu vaničku

Posledný kus na sklade
v predajni už 06.03.2024 / 07.03.2024 u vás doma
81,00 €

BLANCO InFino sada, špeciálne navrhnutá pre drezy Blanco s odtokovým systémom InFino®, spája praktickosť s elegantným vzhľadom. Súčasťou…

Popis produktu

Popis produktu Blanco InFino sada pre jednu vaničku

BLANCO InFino sada, špeciálne navrhnutá pre drezy Blanco s odtokovým systémom InFino®, spája praktickosť s elegantným vzhľadom. Súčasťou sady je sitko, odtok InFino a krytka prepadu, ktoré sú chránené odolným farebným keramickým nánosom pre dlhodobú odolnosť voči bežnému používaniu.

Všetky komponenty sady sú navrhnuté pre jednoduchú údržbu a sú vhodné na umývanie v umývačke riadu. Pre zachovanie…

Obsah balenia

  • sitko
  • Infino odtok
  • krytka prepadu
Parametre

Parametre produktu Blanco InFino sada pre jednu vaničku

Základné parametre

Materiál
kov

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
0,23 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
170 x 180 x 45
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Blanco InFino sada pre jednu vaničku

Hodnotenia

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

...viac o značke