Teka C3C - uhlíkový filter

16,00 €
skladom externe
Obj. číslo: 61801251
Pachový filter s aktívnym uhlím.
Popis produktu

Popis produktu Teka C3C - uhlíkový filter

Pachový filter s aktívnym uhlím.

Model:

 • GFH 55/73
 • GFG 2
 • TL 6310
...celý popis produktu
Parametre

Parametre produktu Teka C3C - uhlíkový filter

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
1 kg
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Teka C3C - uhlíkový filter

Otázky a odpovede

 • Petra
  1.11.2017
  Chystám sa zakúpiť digestor Teka GFG2. Odporúčané príslušenstvo je Teka C3C uhlíkový filter. Znamená to, že bez tohto filtra digestor nebude funkčný? Musím si ho zakúpiť, alebo to nie je potrebné? Na stránke teka.sk je uvedený pri tomto digestore hliníkový filter. Aký je rozdiel medzi uhlíkovým a hliníkovým filtrom? Prosím Vás aj o vysvetlenie načo slúži spätná klapka k tomuto digestoru. Ďakujem za odpoveď. Následne potom zrealizujem nákup cez Vašu stránku.
  Fedor
  2.11.2017

  Dobrý deň,

  hliníkový filter je základnou súčasťou každého odsávača slúži na zachytenie mastnoty a je možné ho umývať. Uhlíkové filtre zachycujú pachy a je potrebné ich mať v prípade ak budete odsávač používať na vnútornú recirkuláciu. Spätnú klapku je potrebné zakúpiť v prípade vývodu vzduchu von do exteriéru.

  Prajem pekný deň

Hodnotenia 100%
Napíšte svoje hodnotenie
PureWater,s.r.o.
+ dostupnost tovaru, rychlost
- nepostrehol som

Teka je jedným z najväčších svetových výrobcov doplnkov do kuchyne s vyše 80-ročnou tradíciou. V oblasti kuchynských zariadení patrí medzi špičkové značky nemeckého pôvodu, kladie dôraz na vysoký štandard kvality a riadi sa výhradne potrebami zákazníka. Teka je skrátka v kuchyni doma. Prostredníctvom jedenástich výrobných závodov v Európe, dvoch v Amerike a jedného v Ázii, ako aj vďaka celoplošnej odbytovej sieti, má pokrytie na celom svete.

Značka Teka má v ponuke digestory pre všetky možné inštalácie. Od ostrovčekových – priestorových, cez komínové – dekoratívne až po klasické – podstavné či vstavané. Všetky odsávače Teka sú štandardne vybavené hliníkovými tukovými filtrami.

...viac o značke