Set Elica Majestic Sense BL/F/90 + Elica Lien Golden 805 BL

1 870,00 €

{{ productName }} ({{ product.status }})

Popis produktu
Popis produktu

Elica Majestic Sense BL/F/90

Odsávač pár Elica Majestic Sense BL/F/90 je výnimočný jednoduchosťou svojich línií. Podčiarkne dizajn Vašej kuchyne, odvetrá všetky nežiadúce pary a vône a osvetlí pracovnú dosku.

Odsávač pár patrí do energetickej skupiny typu B.

Odsávač pár je nevyhnutný na dýchanie čistého vzduchu v kuchyni. Jeho hlavnou funkciou je zlepšenie kvality vzduchu tým, že ničí horúce výpary, zápachy z varenia a zápachy, ktoré škodia tak ľudom, ako aj nábytku a stenám.

Odsávač pár by takisto mal mať správnu silu satia. Zvážte veľkosť vašej kuchyne a vaše zvyky pri varení: toto je jediná cesta ako získať ten správny prúd vzduchu a nízku spotrebu elektriny.

Jednoduchý výpočet umožňuje určiť najvhodnejší výkon odsávania pre každú kuchyňu. Jednoducho vynásobte objem miestnosti desiatimi a získate ideálny výkon odsávania.

Majestic Sense je vybavený unikátnym antikondenzátnym No-Drops systémom. Sklo sa zohreje, čo umožní kondenzáciam pár aby sa nahromadili na zadnej strane, kde sa to všetko ukladá do špecifického šuflíka. Design je jednoduchý a čistý, posilnený ocelovými a sklenenými detailami. Šťastné čítanie v kuchyni.

...celý popis produktu

Obsah balenia

  • tukový filter hliníkový
  • uhlíkový filter
Hľadáte náhradné diely? Viac tu

Elica Lien Golden 805 BL

Indukčná varná doska Elica Lien Golden 805 BL je vybavená technológiou WIRELESS, ktorá zabezpečuje v reálnom čase presun informácií o používaní varnej dosky: aktívne zóny, výkon a prítomnosť hrncov.

...celý popis produktu
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre
Parametre produktu

Elica Majestic Sense BL/F/90

Základné parametre

Materiál
sklo + nerez
Úprava
čierne sklo + lesklý nerez
Hodnota hluku
65 dB
Hodnota výkonu
690 m3/h
Výkon motora
300 W
Priemer odťahu
150 mm
Energetická trieda
B
Montážna šírka
90 cm
Osvetlenie
STRIP LED 7w
Ovládanie
dotykové ovládanie 3s+b (senzor)

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov

Elica Lien Golden 805 BL

Základné parametre varnej dosky

Typ varnej dosky
indukcia
Materiál
čierne sklo
Rozmer
800 x 510 x 55 mm
Výrez
750 x 490 mm
Maximálny príkon
7,4 kW
Pripojenie
220 – 240 V
Pripojenie
380 – 415 V
Spôsob inštalácie
na dosku, do roviny s doskou

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Set Elica Majestic Sense BL/F/90 + Elica Lien Golden 805 BL

Hodnotenia

Spoločnosť Elica je celosvetovým lídrom v dizajne a produkcii širokého množstva digestorov do domácnosti. Dynamika stálosti a zdokonalovania boli vždy pohonom na zmenu a hľadanie " nového ovzdušia" a neprieskumaných horizontov plných možností.

Značka Elica je v celom svete synonymom takých myšlienok, ako sú účinnosť, inovácia a dizajn kuchynských odsávačov pár. Za posledných 40 rokov si viac ako 40 miliónov rodín na celom svete vybralo výrobok Elica za pomocníka na kontrolu kvality ovzdušia v ich kuchyni. Výrobky Elica sú v súčasnosti pravdepodobne najlepšie, aké si zákazník na trhu môže vybrať. Ako jediná značka má v ponuke aj digestory, ktoré sa sami zapínajú a vypínajú na základe prepojenia s varnou doskou.

...viac o značke