Pridaj sa k nám

Kariéra

                          Hľadáš perspektívnu prácu s možnosťou dlhodobého rastu?                           

S narastajúcim počtom spokojných zákazníkov potrebujeme doplniť aj náš tím kolegov aby sme si naďalej udržali vysoký štandard ktorý našim zákazníkom poskytujeme.

                                                                 Prečo práve my?                                                           

V oblasti predaja kuchynských drezov patríme k TOP hráčom na trhu. Za posledné roky sa neustále vyvíjame a rozširujeme pôsobnosť ako aj segment predávaných výrobkov. Aj z tohto dôvodu ti vieme ponúknuť perspektívne a stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti. Na našom pracovisku prevláda neformálna, uvolnená firemná kultúra, mladý kolektív ktorý si navzájom pomáha a čo je hlavné vychádza spolu aj mimo pracovnej doby. Príspevok na stravné nad rámec zákona je u nás samozrejmosťou ako neobmedzený prísun dobrej kávy. Myslíme si že občasný teambuilding pre “vyvetranie” hlavy je potrebný a taktiež máš možnosť prejsť školeniami ktoré ta zlepšia v pracovnom ale aj osobnom živote. Taktiež preferujeme firemný postup stálych kolegov, je teda len na tvojej šikovnosti ako ďaleko sa u nás dostaneš.

                                                                 Koho hľadáme?                                                            

 Samostatnú, zodpovednú osobu ktorá nemá problém dotiahnuť veci do konca. Orientácia na zákazníka, práca s počítačom a v kolektíve by ti nemala robiť problém. Vo všetkom ti radi pomôžeme, zaučíme ta a vysvetlíme ochotne aby ti práca nerobila problémy. Hladáme kolegu ktorý má záujem o dlhodobú spoluprácu, na čom sa dohodneme to u nás platí.

Aktuálne volné pozície