Nimco Bormo - Polica, 50 cm, matované sklo/chróm

19,52 €
skladom externe
Obj. číslo: BR 11091B-50-26
Police. Sklo extra čiré (bílé) matované. Oproti běžně zeleně zabarvenému sklu, je toto zcela čiré, tedy bezbarvé. Jeho naprostou bělost zvýrazňuje úprava oboustranného matování. Působí sametově a čistě. Rozměr 50x11 cm. Tloušťka skla 8 mm! Spojení jednoduchosti s čistými liniemi a tvary přesně vystihuje sérii koupelnových doplňků BORMO. Prostý design této řady v sobě skloubil nadčasový vzhled, spolu s funkčností každého výrobku. BORMO nabízí prostředí plné harmonie a jednoduchosti, které z vaší koupelny vykouzlí místo, kde se budete cítit báječně a kde je relaxace zaručena. Materiál: matované sklo, úchyty mosaz - chrommontáž: vrtání
Popis produktu

Popis produktu Nimco Bormo - Polica, 50 cm, matované sklo/chróm

Police. Sklo extra čiré (bílé) matované. Oproti běžně zeleně zabarvenému sklu, je toto zcela čiré, tedy bezbarvé. Jeho naprostou bělost zvýrazňuje úprava oboustranného matování. Působí sametově a čistě. Rozměr 50x11 cm. Tloušťka skla 8 mm!

Spojení jednoduchosti s čistými liniemi a tvary přesně vystihuje sérii koupelnových doplňků BORMO. Prostý design této řady v sobě skloubil nadčasový vzhled, spolu s funkčností každého výrobku. BORMO nabízí prostředí plné harmonie a jednoduchosti, které z vaší koupelny vykouzlí místo, kde se budete cítit báječně a kde je relaxace zaručena.

Materiál: matované sklo, úchyty mosaz - chrom

montáž: vrtání

...celý popis produktu
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Nimco Bormo - Polica, 50 cm, matované sklo/chróm

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
1,5 kg
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Nimco Bormo - Polica, 50 cm, matované sklo/chróm

Hodnotenia

Česká spoločnosť Nimco sa zameriava na funkciu a dizajn rovnako ako aj na kvalitu a cenu výrobkov. Hlavná myšlienka spoločnosti Nimco sa inšpiruje najmä ľudskými potrebami. Nimco myslí na funkčnosť a vzhľad výrobkov a to preto, že sa na tieto parametre v dnešnej dobe kladie veľmi veľký dôraz. Spoločnosť ponúka väčšinu produktov z materiálu mosadze a nerezovej oceli, ktoré spĺňajú ten najvyšší štandard a funkciu. V ponuke spoločnosti Nimco nájdete rôzne dizajnové rady držiakov, políc, háčiky, dávkovače, nádobky na mydlo, kefy, zrkadlá a iné.

...viac o značke