Grohe Essentials Cube - WC kefa s držiakom, chróm/sklo

55,02 €
na sklade
v predajni už 23.08.2019 / 26.08.2019 u vás doma
Obj. číslo: 40513001
Sada toaletního kartáče GROHE Essentials Cube – záležitost čistotyFakt, že tento kartáč vykonává špinavou práci, ještě neznamená, že nemůže vypadat čistě – ba naopak! Sada toaletního kartáče k upevnění na zeď GROHE Essentials Cube přichází v atraktivní podobě. Chromový povrch GROHE StarLight®, kterým je potažena rukojeť a držák, se dokonale hodí k určenému účelu kartáče, jelikož je odolný vůči poškrábání a snadno se čistí.Kvalita GROHE: výkon a preciznost v každém detailuQuickFix: Snadná, rychlá a bezproblémová instalace s krytými šroubyChromový povrch GROHE StarLight®: mimořádně odolný vůči poškrábání a znečištěníModerní a minimalistický design, který tvoří dokonalou kombinaci s jakýmkoliv koupelnovým interiéremPříslušenství GROHE Essentials Cube – ostré hrany a čtvercové krytíHledáte koupelnové příslušenství vhodné k vaší čtvercové baterii? Příslušenství řady GROHE Essentials Cube představuje svými čtvercovými tvary a rovnými liniemi dokonalou kombinaci s jakýmkoliv produktem naší společnosti z řady Cube. Chromový povrch GROHE StarLight® u produktů napříč celou řadou podtrhuje precizní zpracování každého kusu.Specifikace:materiál: sklo / kovmontáž na stěnuskryté upevněníGROHE StarLight® chromový povrch
Popis produktu

Popis produktu Grohe Essentials Cube - WC kefa s držiakom, chróm/sklo

Sada toaletního kartáče GROHE Essentials Cube – záležitost čistoty

Grohe StarLight
Fakt, že tento kartáč vykonává špinavou práci, ještě neznamená, že nemůže vypadat čistě – ba naopak! Sada toaletního kartáče k upevnění na zeď GROHE Essentials Cube přichází v atraktivní podobě. Chromový povrch GROHE StarLight®, kterým je potažena rukojeť a držák, se dokonale hodí k určenému účelu kartáče, jelikož je odolný vůči poškrábání a snadno se čistí.

  • Kvalita GROHE: výkon a preciznost v každém detailu
  • QuickFix: Snadná, rychlá a bezproblémová instalace s krytými šrouby
  • Chromový povrch GROHE StarLight®: mimořádně odolný vůči poškrábání a znečištění
  • Moderní a minimalistický design, který tvoří dokonalou kombinaci s jakýmkoliv koupelnovým interiérem

Příslušenství GROHE Essentials Cube – ostré hrany a čtvercové krytí

Hledáte koupelnové příslušenství vhodné k vaší čtvercové baterii? Příslušenství řady GROHE Essentials Cube představuje svými čtvercovými tvary a rovnými liniemi dokonalou kombinaci s jakýmkoliv produktem naší společnosti z řady Cube. Chromový povrch GROHE StarLight® u produktů napříč celou řadou podtrhuje precizní zpracování každého kusu.Specifikace:

materiál: sklo / kov
montáž na stěnu
skryté upevnění
GROHE StarLight® chromový povrch

...celý popis produktu
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Grohe Essentials Cube - WC kefa s držiakom, chróm/sklo

Iné parametre

Záruka
60 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
1,36 kg
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Grohe Essentials Cube - WC kefa s držiakom, chróm/sklo

Hodnotenia

Grohe AG je najväčším európskym výrobcom sanitárnej techniky, vrátane kuchynských a kúpeľňových vodovodných batérií a sprchových systémov. Grohe má v tomto segmente celosvetový trhový podiel vo výške približne 8 %. Centrála spoločnosti Grohe sa nachádza v nemeckom Düsseldorfe a má zastúpenie v mnohých častiach sveta, vrátane Slovenskej republiky so sídlom v Prahe.
Grohe má šesť výrobných závodov: 3 v Nemecku (Hemer, Lahr, Porta Westfalica), 1 v Portugalsku (Albergaria-a-Velha), 1 v Thajsku (Rayong Province) a 1 v Kanade (Mississauga). Spoločnosť zamestnáva celkom 9300 ľudí, vrátane 3500 zamestnancov, ktorí pracujú pre jej čínsku dcérsku spoločnosť Joyou.

...viac o značke