Elica Tube Pro Island IX/A/43

599,00 €
skladom externe / doprava zadarmo
Obj. číslo: PRF0044794
+ Pridať do setu
Priestorový odsávač pár Elica Tube Pro Island IX/A/43 odvetrá všetky pary a vône z Vašej kuchyne a osvetlí pracovnú dosku.
Popis produktu

Popis produktu Elica Tube Pro Island IX/A/43

Priestorový odsávač pár Elica Tube Pro Island IX/A/43 odvetrá všetky pary a vône z Vašej kuchyne a osvetlí pracovnú dosku.

Odsávač pár patrí do energetickej skupiny typu C.

Odsávač pár je nevyhnutný na dýchanie čistého vzduchu v kuchyni. Jeho hlavnou funkciou je zlepšenie kvality vzduchu tým, že ničí horúce výpary, zápachy z varenia a zápachy, ktoré škodia tak ľudom, ako aj nábytku a stenám.

Odsávač pár by takisto mal mať správnu silu satia. Zvážte veľkosť vašej kuchyne a vaše zvyky pri varení: toto je jediná cesta ako získať ten správny prúd vzduchu a nízku spotrebu elektriny.

Jednoduchý výpočet umožňuje určiť najvhodnejší výkon odsávania pre každú kuchyňu. Jednoducho vynásobte objem miestnosti desiatimi a získate ideálny výkon odsávania.

...celý popis produktu

Obsah balenia

 • tukový filter hliníkový

Na stiahnutie:

Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Elica Tube Pro Island IX/A/43

Základné parametre

Materiál
nerez
Úprava
nerez
Hodnota hluku
68 dB
Hodnota výkonu
600 m3/h
Výkon motora
290 W
Priemer odťahu
150 mm
Energetická trieda
C
Montážna šírka
ø 43 cm
Osvetlenie
LED 2x3 W
Hmotnosť
27 kg
Ovládanie
mechanický gombík 3S

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
27 kg
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Elica Tube Pro Island IX/A/43

Otázky a odpovede

 • Andrea
  16.10.2017
  Dobrý večer. Chcem sa informovať tento digestor sa montuje na stenu zo zadu alebo je ostrovcekovy a montuje sa zvrchu do stropu? Ďakujem
  Fedor
  17.10.2017

  Dobrý deň,

  odsávač Tube Pro Island je priestorový a inštaluje sa do stropu. V prípade odsávača Tube ktorý v názve nemá označenie Island ide o komínový odsávač ktorý sa montuje na stenu.

  Prajem pekný deň

 • Miroslav
  26.9.2016
  Dobrý deň

  Chcem sa spýtať ohľadom pachového filtra pre TUBE PRO ISLAND IX ?
  na heureke píšu Filter Elica F00333 a u Vás na stránke LONG LIFE F00431, ktorý treba prosím Vás

  ďakujem
  Fedor
  26.9.2016
  Dobrý deň,

  k odsávaču sú vhodné filtre Long Life F00431, túto informáciu uvádza aj výrobca na svojich stránkach.

  Prajem pekný deň
 • Daniel Dobšovič
  31.5.2016
  Dobry den chcel by som sa opytat ci je mozne vidiet niekde tento konkretny digestor?
  Fedor
  1.6.2016
  Dobrý deň,

  žiaľ nemáme informáciu kde konkrétne je tento odsávač vystavený. U nás na predajni je možné vidieť odásvač https://www.drezyonline.sk/franke-tunnel-ftu-3807-p-xs-70-h-p5410.

  Prajem pekný deň
 • Martin Körmendy
  3.3.2016
  Prosím akým spôsobom sa kotvia do stropu tieto digestory? Je záves vidieť, alebo sa dajú priraziť až tesne k stropu tak aby nebolo vidieť zavesenie?

  Ďakujem
  Fedor
  4.3.2016
  Dobrý deň,

  pokiaľ máte betónový strop, tak digestor sa uchytáva priamo do stropu. V prípade, že máte sadrokartonovy strop, treba mať predpripravenú konštrukciu z profilov na ktorú sa následne bude montovať digestor. Konštrukcia digestora je tak vymyslená, že sa skladá z dvoch častí, pričom tá druhá časť (viď technický nákres pod hlavným obrázkom) sa dá výškovo nastaviť, ale samozrejme to závisí od výšky stropu, keďže kvôli účinnosti by mala byť dodržaná aj určitá vzdialenosť od varnej dosky.

  V prípade akýchkoľvek dodatočných otázok nás neváhajte kontaktovať aj telefonicky.

  Prajeme pekný deň.
Hodnotenia

Spoločnosť Elica je celosvetovým lídrom v dizajne a produkcii širokého množstva digestorov do domácnosti. Dynamika stálosti a zdokonalovania boli vždy pohonom na zmenu a hľadanie " nového ovzdušia" a neprieskumaných horizontov plných možností.

Značka Elica je v celom svete synonymom takých myšlienok, ako sú účinnosť, inovácia a dizajn kuchynských odsávačov pár. Za posledných 40 rokov si viac ako 40 miliónov rodín na celom svete vybralo výrobok Elica za pomocníka na kontrolu kvality ovzdušia v ich kuchyni. Výrobky Elica sú v súčasnosti pravdepodobne najlepšie, aké si zákazník na trhu môže vybrať. Ako jediná značka má v ponuke aj digestory, ktoré sa sami zapínajú a vypínajú na základe prepojenia s varnou doskou.

...viac o značke