Elica Tube Pro Island BL/A/43

649,00 €
skladom externe / doprava zadarmo
Obj. číslo: PRF0090717
+ Pridať do setu
Priestorový odsávač pár Elica Tube Pro Island BL/A/43 odvetrá všetky pary a vône z Vašej kuchyne a osvetlí pracovnú dosku.
Popis produktu

Popis produktu Elica Tube Pro Island BL/A/43

Priestorový odsávač pár Elica Tube Pro Island BL/A/43 odvetrá všetky pary a vône z Vašej kuchyne a osvetlí pracovnú dosku.

Odsávač pár patrí do energetickej skupiny typu C.

Odsávač pár je nevyhnutný na dýchanie čistého vzduchu v kuchyni. Jeho hlavnou funkciou je zlepšenie kvality vzduchu tým, že ničí horúce výpary, zápachy z varenia a zápachy, ktoré škodia tak ľudom, ako aj nábytku a stenám.

Odsávač pár by takisto mal mať správnu silu satia. Zvážte veľkosť vašej kuchyne a vaše zvyky pri varení: toto je jediná cesta ako získať ten správny prúd vzduchu a nízku spotrebu elektriny.

Jednoduchý výpočet umožňuje určiť najvhodnejší výkon odsávania pre každú kuchyňu. Jednoducho vynásobte objem miestnosti desiatimi a získate ideálny výkon odsávania.

...celý popis produktu

Obsah balenia

  • tukový filter hliníkový

Na stiahnutie:

Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Elica Tube Pro Island BL/A/43

Základné parametre

Materiál
kov
Úprava
čierna
Hodnota hluku
68 dB
Hodnota výkonu
600 m3/h
Výkon motora
290 W
Priemer odťahu
150 mm
Energetická trieda
C
Montážna šírka
ø 43 cm
Osvetlenie
LED 2x3 W
Hmotnosť
27 kg
Ovládanie
mechanický gombík 3S

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
27 kg
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Elica Tube Pro Island BL/A/43

Hodnotenia

Spoločnosť Elica je celosvetovým lídrom v dizajne a produkcii širokého množstva digestorov do domácnosti. Dynamika stálosti a zdokonalovania boli vždy pohonom na zmenu a hľadanie " nového ovzdušia" a neprieskumaných horizontov plných možností.

Značka Elica je v celom svete synonymom takých myšlienok, ako sú účinnosť, inovácia a dizajn kuchynských odsávačov pár. Za posledných 40 rokov si viac ako 40 miliónov rodín na celom svete vybralo výrobok Elica za pomocníka na kontrolu kvality ovzdušia v ich kuchyni. Výrobky Elica sú v súčasnosti pravdepodobne najlepšie, aké si zákazník na trhu môže vybrať. Ako jediná značka má v ponuke aj digestory, ktoré sa sami zapínajú a vypínajú na základe prepojenia s varnou doskou.

...viac o značke