Elica Synthesis IX/A/100

999,00 €
skladom externe / doprava zadarmo
Obj. číslo: 64214507
+ Pridať do setu
Elegantný rohový odsávač pár Elica Synthesis IX A/100 odvetrá všetky pary a vône z Vašej kuchyne a osvetlí pracovnú dosku. Digestor je možné použiť aj na vnútornú cirkuláciu vzduchu, stačí dokúpiť uhlíkové filtre.
Popis produktu

Popis produktu Elica Synthesis IX/A/100

Elegantný rohový odsávač pár Elica Synthesis IX A/100 odvetrá všetky pary a vône z Vašej kuchyne a osvetlí pracovnú dosku.

Odsávač pár patrí do energetickej skupiny typu D.

Odsávač pár je nevyhnutný na dýchanie čistého vzduchu v kuchyni. Jeho hlavnou funkciou je zlepšenie kvality vzduchu tým, že ničí horúce výpary, zápachy z varenia a zápachy, ktoré škodia tak ľudom, ako aj nábytku a stenám.

...celý popis produktu

Obsah balenia

  • tukový filter professional z nehrdzavejúcej ocele
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Elica Synthesis IX/A/100

Základné parametre

Materiál
nerez + sklo
Úprava
nerez + sklo
Hodnota hluku
63 dB
Hodnota výkonu
240 - 496 (559) m3/h
Výkon motora
255 W
Priemer odťahu
150 mm
Energetická trieda
D
Montážna šírka
100 x 100 cm
Osvetlenie
HALO 4 x 20 W
Ovládanie
control ball 3S+B

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Elica Synthesis IX/A/100

Hodnotenia

Spoločnosť Elica je celosvetovým lídrom v dizajne a produkcii širokého množstva digestorov do domácnosti. Dynamika stálosti a zdokonalovania boli vždy pohonom na zmenu a hľadanie " nového ovzdušia" a neprieskumaných horizontov plných možností.

Značka Elica je v celom svete synonymom takých myšlienok, ako sú účinnosť, inovácia a dizajn kuchynských odsávačov pár. Za posledných 40 rokov si viac ako 40 miliónov rodín na celom svete vybralo výrobok Elica za pomocníka na kontrolu kvality ovzdušia v ich kuchyni. Výrobky Elica sú v súčasnosti pravdepodobne najlepšie, aké si zákazník na trhu môže vybrať. Ako jediná značka má v ponuke aj digestory, ktoré sa sami zapínajú a vypínajú na základe prepojenia s varnou doskou.

...viac o značke