Elica Mini OM BL/F/55

Komínové odsávače | 0% | Obj. číslo: 61614583A
Elica Mini OM BL/F/55
Nájdete
v predajni
Akcia

Odsávač pár Elica Mini OM BL/F/55 je výnimočný jednoduchosťou svojich línií. Podčiarkne dizajn Vašej kuchyne, odvetrá všetky nežiadúce pary a osvetlí pracovnú dosku.

celý popis produktu
699,00 € s DPH
620,00 € s DPH s DPH
{{ product.status }}
loading

Skvelé! K tomu produktu máte dopravu zdarma.

Elica Mini OM BL/F/55

Hodnotenie produktu: 0 Hodnotení

Odsávač pár je nevyhnutný na dýchanie čistého vzduchu v kuchyni. Jeho hlavnou funkciou je zlepšenie kvality vzduchu tým, že ničí horúce výpary, zápachy z varenia a zápachy, ktoré škodia tak ľudom, ako aj nábytku a stenám. Odsávač pár je cenným spoločníkom pre váš blahobyt. Pri výbere si musíte dať pozor na to, čo vám vybraný digestor poskytuje:

 • Sací výkon vhodný pre vaše potreby a prostredie, s cieľom získať správny prúd vzduchu a menšiu spotrebu elektriny. 
 • Efektívny zdroj svetla na uľahčenie prípravy jedla.
 • Dizajn, ktorý vyhovuje vášmu vkusu a potrebám.
 • Dobrá použiteľnosť a nízka úroveň hluku.

Odsávač pár by takisto mal mať správnu silu satia. Zvážte veľkosť vašej kuchyne a vaše zvyky pri varení: toto je jediná cesta ako získať ten správny prúd vzduchu a nízku spotrebu elektriny. Jednoduchý výpočet umožňuje určiť najvhodnejší výkon odsávania pre každú kuchyňu. Jednoducho vynásobte objem miestnosti desiatimi a získate ideálny výkon odsávania.

celý popis produktu

Značka Elica

Spoločnosť Elica je celosvetovým lídrom v dizajne a produkcii širokého množstva digestorov do domácnosti. Dynamika stálosti a zdokonalovania boli vždy pohonom na zmenu a hľadanie " nového ovzdušia" a neprieskumaných horizontov plných možností.

Značka Elica je v celom svete synonymom takých myšlienok, ako sú účinnosť, inovácia a dizajn kuchynských odsávačov pár. Za posledných 40 rokov si viac ako 40 miliónov rodín na celom svete vybralo výrobok Elica za pomocníka na kontrolu kvality ovzdušia v ich kuchyni. Výrobky Elica sú v súčasnosti pravdepodobne najlepšie, aké si zákazník na trhu môže vybrať. Ako jediná značka má v ponuke aj digestory, ktoré sa sami zapínajú a vypínajú na základe prepojenia s varnou doskou.

celý popis značky
HIGH PERFORMANCE
HIGH PERFORMANCE
Prvotriedne výkony modelov, ktoré majú túto vlastnosť. Optimálna schopnosť pohlcovania výparov so sacím výkonom medzi 600 až 700 m3/h s hlučnosťou medzi 60 a 65 db(A) pri maximálnej rýchlosti (zmienka sa mení od závislosti kategórie odsávačov).
viac
LONG LIFE FILTER
LONG LIFE FILTER
V tomto prípade je plusom pachový filter s vysokou účinnosťou, jediný, ktorý sa dokáže regenerovať a vydrží po dobu 3 rokov v porovnani s inými filtrami, ktoré piemerne vydržia od 3 do 6 mesiacov. Pre udržanie týchto vlastností filter by mal byť čistený každé 2 alebo 3 mesiace teplou vodou a delikátnym čistiacim prostriedkom alebo v úmývačke na 65°C. Po umytí a odstránení nadbytočnej vody môže byť osušený v rúre po dobu 10 minút a pri 100°C.
viac
BACK ASPIRATION
BACK ASPIRATION
Modely s touto vlastnosťou majú vývod vzduchu na hornej, ale aj zadnej časti. Vývod na hornej časti je pre recirkulačnú verziu a aj pre vývod vzduchu do exteriéru s viditeľným komínom. Inovačný zadný vývod umožňuje odťah vzduchu von pripojením priamo na stenu, kde je nainštalovaný odsávač.
viac
EASY INSTALLATION
EASY INSTALLATION
Inštalácia Easy Installation je navrhnutá tak, aby uľahčovala kroky inštalácie odsávačov na stene - prostredníctvom umiestňovania medzi skrinkami, ale aj tých podskrinkových - pomocou dobre vysvetlených krokov.
viac

Obsah balenia

 • tukový filter hliníkový

Parametre produktu

Základné parametre

Materiál
sklo
Úprava
čierne sklo
Hodnota hluku
48 - 63 dB
Hodnota výkonu
240 - 603 m3/h
Výkon motora
225 W
Priemer odťahu
150 mm
Energetická trieda
A
Montážna šírka
55 cm
Osvetlenie
LED 2x2,5w 4000K
Ovládanie
gombík 3S soft light

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov

Video k produktu

Elica Mini OM BL/F/55

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Elica Mini OM BL/F/55

Otázky a odpovede

 • Borsigová
  16.9.2015
  Dobrý deň, chcem sa opýtať či možno tento odsávač napojiť do komína aj zozadu alebo len zhora?
  Fedor
  17.9.2015
  Dobrý deň,

  áno tento odsávač je možné napojiť aj zozadu aj zhora.

Alternatívne produkty:

Elica Mini OM WH/F/55
Akcia

Odsávač pár Elica Mini OM WH/F/55 je výnimočný jednoduchosťou svojich línií. Podčiarkne dizajn Vašej kuchyne, odvetrá všetky nežiadúce pary a osvetlí pracovnú dosku.

617,00 €
skladom externe
617,00 €
Detail
loading
{{ label.text }}

{{ product.short_description }}

{{ formatPrice(product.price_vat) }}
{{ product.status }}
{{ formatPrice(product.price_vat) }}
Detail
loading
{{ label.text }}

{{ product.short_description }}

{{ formatPrice(product.price_vat) }}
{{ product.status }}
{{ formatPrice(product.price_vat) }}
Detail