Elica Krea ST IX/F/60

101,00 €
skladom externe / doprava zadarmo
Obj. číslo: 55311065/3
+ Pridať do setu
Podskrinkový odsávač pár Elica Krea ST IX/F/60 odvetrá všetky pary z Vašej kuchyne a osvetlí pracovnú dosku.
Popis produktu

Popis produktu Elica Krea ST IX/F/60

Podskrinkové odsávače pár sú určené pre montáž pod kuchynskú skrinku nad pracovnou doskou. Tento typ inštalácie odsávačov je priestorovo úsporným riešením.

Odsávač pár je nevyhnutný na dýchanie čistého vzduchu v kuchyni. Jeho hlavnou funkciou je zlepšenie kvality vzduchu tým, že ničí horúce výpary, zápachy z varenia a zápachy, ktoré škodia tak ľudom, ako aj nábytku a stenám.

Odsávač pár by takisto mal mať správnu silu satia. Zvážte veľkosť vašej kuchyne a vaše zvyky pri varení: toto je jediná cesta ako získať ten správny prúd vzduchu a nízku spotrebu elektriny.

Jednoduchý výpočet umožňuje určiť najvhodnejší výkon odsávania pre každú kuchyňu. Jednoducho vynásobte objem miestnosti desiatimi a získate ideálny výkon odsávania.

...celý popis produktu

Obsah balenia

 • tukový filter hliníkový
 • pachový filter uhlíkový

Na stiahnutie:

Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Elica Krea ST IX/F/60

Základné parametre

Materiál
nerez
Úprava
nerez
Hodnota hluku
71 dB
Hodnota výkonu
272 m3/h
Výkon motora
143 W
Priemer odťahu
120 mm
Energetická trieda
D
Montážna šírka
60 cm
Osvetlenie
LED 1x3 W
Ovládanie
posuvný 3V

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Elica Krea ST IX/F/60

Otázky a odpovede

 • Jana Hrncrova Vinceova
  24.7.2018
  Dobrý deň, chcela by som sa informovať , či má tento produkt aj odsávanie odzadu. Neviem sa nikde dočítať , či má vzadu vývod.
  Fedor
  25.7.2018

  Dobrý deň,

  odsávač má vývod aj v strede na zadnej časti odsávača.

  Prajem pekný deň

 • Maria
  14.10.2016
  Dobrý deň prajem,
  poprosím Vás o ponuku podskrinkových odsávačov par s uhlíkovým filtrom,recirkuláciou a energetická trieda C.

  ďakujem pekne.
  Chocholáková
  Fedor
  17.10.2016
  Dobrý deň,

  posielame Vám ponuku podskrinkových odsávačov, pozrite si priložený link:https://www.drezyonline.sk/podskrinkove-odsavace-c154_37_41 Všetky podrobnejšie informácie produktu nájdete v popise, takisto v technických parametroch uvádzaných v lište pod úvodným produktom. Odsávače sa dajú spustiť v režime recirkulačnom rovnako aj na vonkajší odťah, pre spustenie odsávača v recirkulačnom režime musíte disponovať uhlíkovým filtrom, ten sa niekedy nachádza aj v dodávke produktu, alebo ho nájdete v odporúčanom príslušenstve. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

  Prajem pekný deň
Hodnotenia

Spoločnosť Elica je celosvetovým lídrom v dizajne a produkcii širokého množstva digestorov do domácnosti. Dynamika stálosti a zdokonalovania boli vždy pohonom na zmenu a hľadanie " nového ovzdušia" a neprieskumaných horizontov plných možností.

Značka Elica je v celom svete synonymom takých myšlienok, ako sú účinnosť, inovácia a dizajn kuchynských odsávačov pár. Za posledných 40 rokov si viac ako 40 miliónov rodín na celom svete vybralo výrobok Elica za pomocníka na kontrolu kvality ovzdušia v ich kuchyni. Výrobky Elica sú v súčasnosti pravdepodobne najlepšie, aké si zákazník na trhu môže vybrať. Ako jediná značka má v ponuke aj digestory, ktoré sa sami zapínajú a vypínajú na základe prepojenia s varnou doskou.

...viac o značke