Elica Krea LX IX F/60

125,00 €
skladom externe / doprava zadarmo
Obj. číslo: 55311112A
+ Pridať do setu
Podskrinkový odsávač pár Elica Krea LX IX F/60 odvetrá všetky pary z Vašej kuchyne a osvetlí pracovnú dosku.
Popis produktu

Popis produktu Elica Krea LX IX F/60

Podskrinkový odsávač pár Elica Krea LX IX F/60 odvetrá všetky pary z Vašej kuchyne a osvetlí pracovnú dosku.

Podskrinkové odsávače pár sú určené pre montáž pod kuchynskú skrinku nad pracovnou doskou. Tento typ inštalácie odsávačov je priestorovo úsporným riešením.

Odsávač pár je nevyhnutný na dýchanie čistého vzduchu v kuchyni. Jeho hlavnou funkciou je zlepšenie kvality vzduchu tým, že ničí horúce výpary, zápachy z varenia a zápachy, ktoré škodia tak ľudom, ako aj nábytku a stenám.

Odsávač pár by takisto mal mať správnu silu satia. Zvážte veľkosť vašej kuchyne a vaše zvyky pri varení: toto je jediná cesta ako získať ten správny prúd vzduchu a nízku spotrebu elektriny.

Jednoduchý výpočet umožňuje určiť najvhodnejší výkon odsávania pre každú kuchyňu. Jednoducho vynásobte objem miestnosti desiatimi a získate ideálny výkon odsávania.

...celý popis produktu

Obsah balenia

  • tukový filter hliníkový
  • uhlíkový filter
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Elica Krea LX IX F/60

Základné parametre

Úprava
nerez
Hodnota hluku
73 dB
Hodnota výkonu
335 m3/h
Priemer odťahu
150 mm
Energetická trieda
D
Montážna šírka
60 cm
Osvetlenie
LED 2x3 W
Ovládanie
posuvné

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Elica Krea LX IX F/60

Hodnotenia

Spoločnosť Elica je celosvetovým lídrom v dizajne a produkcii širokého množstva digestorov do domácnosti. Dynamika stálosti a zdokonalovania boli vždy pohonom na zmenu a hľadanie " nového ovzdušia" a neprieskumaných horizontov plných možností.

Značka Elica je v celom svete synonymom takých myšlienok, ako sú účinnosť, inovácia a dizajn kuchynských odsávačov pár. Za posledných 40 rokov si viac ako 40 miliónov rodín na celom svete vybralo výrobok Elica za pomocníka na kontrolu kvality ovzdušia v ich kuchyni. Výrobky Elica sú v súčasnosti pravdepodobne najlepšie, aké si zákazník na trhu môže vybrať. Ako jediná značka má v ponuke aj digestory, ktoré sa sami zapínajú a vypínajú na základe prepojenia s varnou doskou.

...viac o značke