Elica Krea GFA IX/F/50

98,00 €
skladom externe
Obj. číslo: 55310791/3
+ Pridať do setu
Podskrinkový odsávač pár Elica Krea GFA IX/F/50 odvetrá všetky pary z Vašej kuchyne a osvetlí pracovnú dosku.
Popis produktu

Popis produktu Elica Krea GFA IX/F/50

Podskrinkové odsávače pár sú určené pre montáž pod kuchynskú skrinku nad pracovnou doskou. Tento typ inštalácie odsávačov je priestorovo úsporným riešením.

Odsávač pár je nevyhnutný na dýchanie čistého vzduchu v kuchyni. Jeho hlavnou funkciou je zlepšenie kvality vzduchu tým, že ničí horúce výpary, zápachy z varenia a zápachy, ktoré škodia tak ľudom, ako aj nábytku a stenám.

Odsávač pár by takisto mal mať správnu silu satia. Zvážte veľkosť vašej kuchyne a vaše zvyky pri varení: toto je jediná cesta ako získať ten správny prúd vzduchu a nízku spotrebu elektriny.

Jednoduchý výpočet umožňuje určiť najvhodnejší výkon odsávania pre každú kuchyňu. Jednoducho vynásobte objem miestnosti desiatimi a získate ideálny výkon odsávania.

...celý popis produktu

Obsah balenia

 • tukový filter hliníkový
 • uhlíkový filter

Na stiahnutie:

Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Elica Krea GFA IX/F/50

Základné parametre

Materiál
nerez
Úprava
nerez
Hodnota hluku
71 dB
Hodnota výkonu
272 m3/h
Výkon motora
171 W
Priemer odťahu
120 mm
Energetická trieda
D
Montážna šírka
50 cm
Osvetlenie
STRIPE LED 2x3W
Ovládanie
posuvný 3V

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Elica Krea GFA IX/F/50

Otázky a odpovede

 • Jaroslava Barteková
  18.10.2017
  Pekný deň, poprosím Vás o info: podskrinkový odsávač pár Elica Krea GFA IX/F/50, potrebuje odťah do komína?..alebo sa dá použiť aj bez komína a čo k tomu treba dokúpiť a druhá otázka: pripojenie do el. siete je do zásuvky?... alebo priame pripojenie cez el. kábel? Ďakujem.
  Fedor
  18.10.2017

  Dobrý deň,

  odsávač je možné využívať aj v režime recirkulácie, v takomto prípade je potrebné zakúpiť uhlíkové filtre ktoré nájdete v odporúčanom príslušenstve. Dodávaný k odsávaču je napájací kábel, môžete ho napojiť priamo prípadne Vám ho elektrikár napojí do zásuvky podľa Vašej voľby.

  Prajem pekný deň

Hodnotenia

Spoločnosť Elica je celosvetovým lídrom v dizajne a produkcii širokého množstva digestorov do domácnosti. Dynamika stálosti a zdokonalovania boli vždy pohonom na zmenu a hľadanie " nového ovzdušia" a neprieskumaných horizontov plných možností.

Značka Elica je v celom svete synonymom takých myšlienok, ako sú účinnosť, inovácia a dizajn kuchynských odsávačov pár. Za posledných 40 rokov si viac ako 40 miliónov rodín na celom svete vybralo výrobok Elica za pomocníka na kontrolu kvality ovzdušia v ich kuchyni. Výrobky Elica sú v súčasnosti pravdepodobne najlepšie, aké si zákazník na trhu môže vybrať. Ako jediná značka má v ponuke aj digestory, ktoré sa sami zapínajú a vypínajú na základe prepojenia s varnou doskou.

...viac o značke