Elica Joy Island BLIX/A/90

899,00 €
skladom externe / doprava zadarmo
Obj. číslo: PRF0104628
+ Pridať do setu
Priestorový odsávač pár Elica Joy Island BLIX/A/90 odvetrá všetky pary z Vašej kuchyne a osvetlí pracovnú dosku.
Popis produktu

Popis produktu Elica Joy Island BLIX/A/90

Ostrovčekové odsávače pár sú určené pre stropnú inštaláciu nad kuchynským ostrovčekom-pracovným priestorom uprostred dispozície. Tento typ inštalácie odsávačov je v súčasnosti veľmi obľúbený, vhodný najmä pre priestranné ostrovčekové kuchyne.

Odsávač pár patrí do energetickej skupiny typu B.

Odsávač pár je nevyhnutný na dýchanie čistého vzduchu v kuchyni. Jeho hlavnou funkciou je zlepšenie kvality vzduchu tým, že ničí horúce výpary, zápachy z varenia a zápachy, ktoré škodia tak ľudom, ako aj nábytku a stenám.

Odsávač pár by takisto mal mať správnu silu satia. Zvážte veľkosť vašej kuchyne a vaše zvyky pri varení: toto je jediná cesta ako získať ten správny prúd vzduchu a nízku spotrebu elektriny.

Jednoduchý výpočet umožňuje určiť najvhodnejší výkon odsávania pre každú kuchyňu. Jednoducho vynásobte objem miestnosti desiatimi a získate ideálny výkon odsávania.

...celý popis produktu

Obsah balenia

  • tukový filter hliníkový

Na stiahnutie:

Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Elica Joy Island BLIX/A/90

Základné parametre

Materiál
nerez + sklo
Úprava
nerez + čierne sklo
Hodnota hluku
71 dB
Hodnota výkonu
710 m3/h
Výkon motora
340 W
Priemer odťahu
150 mm
Energetická trieda
B
Montážna šírka
90 x 60 cm
Osvetlenie
LED 4x2,5 W
Hmotnosť
30 kg
Ovládanie
dotykové ovládanie 3S+B

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
30 kg
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Elica Joy Island BLIX/A/90

Hodnotenia

Spoločnosť Elica je celosvetovým lídrom v dizajne a produkcii širokého množstva digestorov do domácnosti. Dynamika stálosti a zdokonalovania boli vždy pohonom na zmenu a hľadanie " nového ovzdušia" a neprieskumaných horizontov plných možností.

Značka Elica je v celom svete synonymom takých myšlienok, ako sú účinnosť, inovácia a dizajn kuchynských odsávačov pár. Za posledných 40 rokov si viac ako 40 miliónov rodín na celom svete vybralo výrobok Elica za pomocníka na kontrolu kvality ovzdušia v ich kuchyni. Výrobky Elica sú v súčasnosti pravdepodobne najlepšie, aké si zákazník na trhu môže vybrať. Ako jediná značka má v ponuke aj digestory, ktoré sa sami zapínajú a vypínajú na základe prepojenia s varnou doskou.

...viac o značke