Elica Concorde SE WH/F/50

82,00 €
skladom externe / doprava zadarmo
Obj. číslo: 1359844/2
+ Pridať do setu
Podskrinkový odsávač pár Elica Concorde SE WH/F/50 odvetrá všetky pary z Vašej kuchyne a osvetlí pracovnú dosku. Tento typ inštalácie odsávačov je priestorovo úsporný, vhodný aj do malej kuchyne.
Popis produktu

Popis produktu Elica Concorde SE WH/F/50

Podskrinkový odsávač pár Elica Concorde SE WH/F/50 odvetrá všetky pary z Vašej kuchyne a osvetlí pracovnú dosku. Tento typ inštalácie odsávačov je priestorovo úsporný, vhodný aj do malej kuchyne.

Odsávač pár je nevyhnutný na dýchanie čistého vzduchu v kuchyni. Jeho hlavnou funkciou je zlepšenie kvality vzduchu tým, že ničí horúce výpary, zápachy z varenia a zápachy, ktoré škodia tak ľudom, ako aj nábytku a stenám.

Odsávač pár by takisto mal mať správnu silu satia. Zvážte veľkosť vašej kuchyne a vaše zvyky pri varení: toto je jediná cesta ako získať ten správny prúd vzduchu a nízku spotrebu elektriny.

Jednoduchý výpočet umožňuje určiť najvhodnejší výkon odsávania pre každú kuchyňu. Jednoducho vynásobte objem miestnosti desiatimi a získate ideálny výkon odsávania.

...celý popis produktu

Obsah balenia

 • tukový filter syntetický
 • uhlíkový filter

Na stiahnutie:

Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Elica Concorde SE WH/F/50

Základné parametre

Úprava
biela
Hodnota hluku
64 dB
Hodnota výkonu
250 m3/h
Výkon motora
128 W
Priemer odťahu
120 mm
Energetická trieda
D
Montážna šírka
50 cm
Osvetlenie
LED 1x3 W
Ovládanie
posuvný 3S

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Elica Concorde SE WH/F/50

Otázky a odpovede

 • Šmidtová
  19.11.2016
  Aký typ uhlíkového filtra sa hodí do digestora Elica Concorde 60IX?
  Ďakujem
  Šmidtová
  Fedor
  21.11.2016
  Dobrý deň,

  kompatibilný uhlíkový filter pre Vami uvedený digestor je ELICA PACHOVÝ FILTER UHLÍKOVÝ F00173. Pozrite si priložený link: https://www.drezyonline.sk/elica-pachovy-filter-uhlikovy-f00173-p6743

  Prajem pekný deň
 • Miro
  8.10.2015
  Dobry den, chcem sa spytat ci ma digestor ELICA CONCORDE moznost odsavat pary aj zo zadnej strany digestora, velka vecsina digestorou ma 2 moznosti odsavania par- zo zadu a z hora.
  Fedor
  13.10.2015
  Dobrý deň, takže overovali sme to u dodávateľa - je tam možný odvod vzduchu aj zozadu ako ste písali.

  Prajeme pekný deň.
Hodnotenia

Spoločnosť Elica je celosvetovým lídrom v dizajne a produkcii širokého množstva digestorov do domácnosti. Dynamika stálosti a zdokonalovania boli vždy pohonom na zmenu a hľadanie " nového ovzdušia" a neprieskumaných horizontov plných možností.

Značka Elica je v celom svete synonymom takých myšlienok, ako sú účinnosť, inovácia a dizajn kuchynských odsávačov pár. Za posledných 40 rokov si viac ako 40 miliónov rodín na celom svete vybralo výrobok Elica za pomocníka na kontrolu kvality ovzdušia v ich kuchyni. Výrobky Elica sú v súčasnosti pravdepodobne najlepšie, aké si zákazník na trhu môže vybrať. Ako jediná značka má v ponuke aj digestory, ktoré sa sami zapínajú a vypínajú na základe prepojenia s varnou doskou.

...viac o značke