Elica Concorde SE IX/F/60

113,00 €
skladom externe / doprava zadarmo
Obj. číslo: 1351187/2
+ Pridať do setu
Podskrinkový odsávač pár Elica Concorde SE IX/F/60 odvetrá všetky pary z Vašej kuchyne a osvetlí pracovnú dosku. Tento typ inštalácie odsávačov je priestorovo úsporný, vhodný aj do malej kuchyne.
Popis produktu

Popis produktu Elica Concorde SE IX/F/60

Podskrinkový odsávač pár Elica Concorde SE IX/F/60 odvetrá všetky pary z Vašej kuchyne a osvetlí pracovnú dosku. Tento typ inštalácie odsávačov je priestorovo úsporný, vhodný aj do malej kuchyne.

Odsávač pár je nevyhnutný na dýchanie čistého vzduchu v kuchyni. Jeho hlavnou funkciou je zlepšenie kvality vzduchu tým, že ničí horúce výpary, zápachy z varenia a zápachy, ktoré škodia tak ľudom, ako aj nábytku a stenám.

Odsávač pár by takisto mal mať správnu silu satia. Zvážte veľkosť vašej kuchyne a vaše zvyky pri varení: toto je jediná cesta ako získať ten správny prúd vzduchu a nízku spotrebu elektriny.

Jednoduchý výpočet umožňuje určiť najvhodnejší výkon odsávania pre každú kuchyňu. Jednoducho vynásobte objem miestnosti desiatimi a získate ideálny výkon odsávania.

...celý popis produktu

Obsah balenia

 • tukový filter syntetický
 • uhlíkový filter

Na stiahnutie:

Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Elica Concorde SE IX/F/60

Základné parametre

Úprava
nerez
Hodnota hluku
64 dB
Hodnota výkonu
250 m3/h
Výkon motora
128 W
Priemer odťahu
120 mm
Energetická trieda
D
Montážna šírka
60 cm
Osvetlenie
LED 1x3 W
Ovládanie
posuvný 3S

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Elica Concorde SE IX/F/60

Otázky a odpovede

 • štefan
  1.3.2016
  Dobrý deň.

  Chcem sa opýtať či je možné používat tento odsávac len na recirkuláciu a ci je otvor na odsávanie nejako zaslepený a nevycnieva nad odsavac. Za skoru odpoved dakujem a ostavam s pozdravom Štefan Majerník.
  Fedor
  2.3.2016
  Dobrý deň,

  samozrejme filter je možné použivať len s uhlíkovými filtrami https://www.drezyonline.sk/elica-pachovy-filter-uhlikovy-f00173-p6743. V prípade podskrinkových odsávačov nieje v prípade vývodu vzduchu von do komína žiadna časť vyčnievajúca z odsávača.

  Prajem pekný deň
Hodnotenia

Spoločnosť Elica je celosvetovým lídrom v dizajne a produkcii širokého množstva digestorov do domácnosti. Dynamika stálosti a zdokonalovania boli vždy pohonom na zmenu a hľadanie " nového ovzdušia" a neprieskumaných horizontov plných možností.

Značka Elica je v celom svete synonymom takých myšlienok, ako sú účinnosť, inovácia a dizajn kuchynských odsávačov pár. Za posledných 40 rokov si viac ako 40 miliónov rodín na celom svete vybralo výrobok Elica za pomocníka na kontrolu kvality ovzdušia v ich kuchyni. Výrobky Elica sú v súčasnosti pravdepodobne najlepšie, aké si zákazník na trhu môže vybrať. Ako jediná značka má v ponuke aj digestory, ktoré sa sami zapínajú a vypínajú na základe prepojenia s varnou doskou.

...viac o značke