Blanco Tivo-S so sprškou

Posledné 2 kusy
v predajni už 12.06.2023 / 13.06.2023 u vás doma
283,00 €
Ušetríte 14,15 € Zaregistrujte sa
+ Pridať do setu
Blanco Tivo-S je praktická kuchynská batéria, ktorá ponúka výsuvnú sprchu s prepínačom, umožňujúcim jednoduché prepnutie medzi dvoma režimami: perličkovým prúdom a sprchou.
Popis produktu

Popis produktu Blanco Tivo-S so sprškou

Blanco Tivo-S je praktická kuchynská batéria, ktorá ponúka výsuvnú sprchu s prepínačom, umožňujúcim jednoduché prepnutie medzi dvoma režimami: perličkovým prúdom a sprchou.

Batéria obsahuje kompletný set príslušenstva pre montáž, takže nie je nutné dokupovať žiadne ďalšie súčasti.

DIN DVGW- Kvalita až do detailu:
 
 • Pri výbere armatúr s DIN-DWGW Certifikátom má kupujúci istotu, že dostane kvalitné výrobky, ktoré spĺňajú požiadavky bezpečnosti a hygieny.
 • Výrobky, ktoré majú značku DVGW - Certifikácie, podliehajú prísnym testom a kontrolám.
 • BLANCO kuchynské batérie zodpovedajú právnym ustanoveniam pre hlučnosť spôsobenú tečúcou vodou.
 • Toto je preukázané osvedčením o skúške, vyhotovené a dokumentované LGA.
 • Použitá voda nezateká naspäť. Pri kuchynských batériách so sprškou spätný ventil zabraňuje spätnému zatekaniu vody do vodovodného potrubia.
 • Dlhotrvácne, ľahko idúce, tlakovo trvácne. Keramické tesnenia, čo firma BLANCO používa majú dlhotrvácnu životnosť a presvedčia o ľahkosti chodu.
 • Zabraňuje tvorbe vodného kameňa. Náš patentovaný regulátor na prúd zamedzuje tvorbu vodného kameňa.
...celý popis produktu

Obsah balenia

 • drezová batéria
 • pripojovacie hadičky
 • montážny balíček
Parametre

Parametre produktu Blanco Tivo-S so sprškou

Základné parametre

Výsuvná sprcha
áno
Výška batérie
200 mm
Otáčateľný odtok vody
120 °
Batéria pred okno
nie
Beztlaková batéria
nie
Umiestnenie
Stojančeková
Ovládanie batérie
Pákové
Dĺžka prepojovacej hadice
45 cm
Priemer montážneho otvoru
35 mm

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
2,5 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
80 x 282 x 480
FAQ
AKO VYBRAŤ KUCHYNSKÚ BATÉRIU PODĽA MATERIÁLU?

Na základe použitého materiálu sa batérie delia na tri základné skupiny:

Metalické batérie

Jedná sa o najčastejšie používaný typ batérií, kombinovateľný so všetkými typmi drezov (nerezovými, granitovými, keramickými). Podľa povrchovej úpravy sa delia na nerezové, chrómové a mosadzné.

Keramické batérie (keramický vzhľad/ceramic-look)

Sú kombinovateľné s keramickými drezmi. K dispozícii sú v rôznych farbách, pričom ich farebnosť ladí s farebnou ponukou keramických drezov Blanco. Batérie sú vyrobené z kovu s povrchovým nástrekom. Výhodou je jednoduchá údržba a hygienická nezávadnosť batérií.

Granitové batérie

Sú kombinovateľné s granitovými drezmi. K dispozícii sú v rôznych farbách, pričom ich farebnosť ladí s farebnou ponukou granitových drezov Blanco.  Batérie sú vyrobené z kovu s povrchovým nástrekom.


Pre viac informácií o výbere a výhodách jednotlivých typov batérií si prečítajte článok na našom blogu.

AKO NAMONTOVAŤ KUCHYNSKÚ BATÉRIU?

Postup:

Montáž kuchynskej batérie je nenáročná, veľmi jednoducho ju zvládnete aj sami. Pomôže vám v tom nasledujúce video

Praktické tipy:

Rohové ventily so sitkom – Inštaláciou rohových ventilov so sitkom na prívodné potrubie zabezpečíte, že nečistoty nepreniknú do batérie a ochránite ju tak pred poškodením.

Prívodové hadice – Odpustením vody z každého rohového ventilu odstránite nečistoty z prívodových hadíc. Pri čistení odpustite minimálne 5 litrov vody.

Filtračné zariadenie – Ak máte v domácnosti tvrdú vápenitú vodu, inštalácia filtračného zariadenia tento problém minimalizuje či dokonca celkom odstráni.

ČO ROBIŤ PRI NESTABILNEJ (KÝVAJÚCEJ SA) BATÉRIÍ?

Jemná nestabilita či kývanie je pri vysokej alebo ťažkej kuchynskej batérii prirodzená a nie je chybou výroby. Tento „problém“ veľmi jednoducho odstránite, ak pod batériu priskrutkujete podložku.

AKO SA STARAŤ O KUCHYNSKÚ BATÉRIU?

Na batériu nikdy nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky a tekuté čistiace krémy, ktoré by mohli poškodiť jej povrch. Vhodná je mydlová voda, alebo jemný čistiaci prostriedok na riady. Ak sa na batérii usadil vodný kameň, použite prostriedky určené špeciálne na vodný kameň, ktoré sú šetrné k povrchom a k životnému prostrediu.
Pre viac informácií o údržbe a starostlivosti o batérie si prečítajte článok na našom blogu.

ČO SI PREDSTAVIŤ POD OZNAČENÍM ´BATÉRIA SO SPRŠKOU´?

Tento typ batérií je veľmi praktický pri umývaní väčších nádob či väčšieho množstva riadu a zeleniny. Súčasťou tohto typu je výsuvná hadica so sprchovacou hlavicou. Vďaka nej získate lepšie manipulačné možnosti a nebudete obmedzovaní pevnou polohou batérie.

Pre viac informácií o batériách s výsuvnou sprchou si prečítajte článok na našom blogu.

PREČO SI VYBRAŤ KERAMICKÚ KARTUŠU?

Kartuša slúži na reguláciu prietoku a teploty vody. Plastové kartuše majú kratšiu životnosť a oproti keramickým aj slabšiu tesniacu funkciu. Preto sa častejšie stávajú príčinou zatekania. Ak začne batéria s plastovou kartušou zatekať alebo sa zasekávať, jediným riešením je výmena celej batérie.  Ak príde k zatekaniu pri keramickej kartuši, stačí vymeniť len súčiastku. Ich výhodou je aj vyššia tesniaca schopnosť.

Pozrite si našu ponuku kvalitných kuchynských batérií Blanco s keramickými kartušami a dlhou životnosťou.

DÁ SA SPOĽAHNÚŤ NA ZDRAVOTNÚ BEZPEČNOSŤ NEREZOVÝCH BATÉRIÍ?

Všetky nami ponúkané nerezové batérie Blanco prešli medzinárodne uznávanými testami. Výsledky testov boli vyhodnotené inštitútmi LGA (Krajský priemyselný úrad) a TZW (Vedecké centrum pre vodu), ktoré spoločnosti udelili certifikát zdravotnej bezpečnosti DVGW CERT GmbH. (certifikované pracovisko Nemeckého združenia pre plyn a vodu e.V.). Zisk tohto certifikátu zaručuje zákazníkom spoločnosti úplnú zdravotnú bezpečnosť batérií.

Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Blanco Tivo-S so sprškou

Otázky a odpovede

 • Veronika
  5.10.2021
  Dobrý deň, chcem sa informovať či sa dá dokúpiť náhradný diel-spŕška na batériu Blanco Tivo-S. Vnútro vrchného prepínača na spŕšku sa zlomilo,preto potrebujeme vedieť či sa dá opraviť tato chyba. Nenašla som niaký formulár na vyplnenie -,,Dopyt náhradných dielov’’. Za skorú odpoved vopred Ďakujem
  Fedor
  8.10.2021

  Dobrý deň,

  posielame Vám link na dopyt náhradných dielov https://www.drezyonline.sk/dopyt-nahradnych-dielov - poprosíme, uveďte najmä číslo objednávky.

  Ďakujeme a prajeme pekný deň.

 • Lucia
  25.9.2019
  Dobrý deň, na batérii Tivo-S so sprškou sa nám odlomila horná časť, tzv. prepínač sólo prúdu a spŕšky. Je možné objednať iba túto časť? Vopred ďakujem za odpoveď.
  Fedor
  15.10.2020

  Dobrý deň,

  pre náhradné diely prosím vyplňte na našej stránke formulár " DOPYT NÁHRADNÝCH DIELOV ", následne Vás budeme kontaktovať s riešením. 

  Ďakujem a prajem pekný deň.

 • Vojtech
  20.6.2019
  Dobry den, prosim Vas je mozne vymenit sprchovu hadicu? po 7 rokoch mi dnes praskla (zacala prepustat vodu pod bateriou jak je napojena) a neviem co sa s tym da spravit... Dakujem
  Fedor
  15.10.2020

  Dobrý deň, 

  pre náhradné diely prosím vyplňte na našej stránke formulár " DOPYT NÁHRADNÝCH DIELOV ", následne Vás budeme kontaktovať s riešením. 

  Ďakujeme 

 • Ján
  14.2.2017
  Dobrý deň, nedávno som od vás kúpil kuchynskú batériu Blanco Antas-S so sprškou. Čakal som, že sa dá prepnúť
  na spršku, no je to skôr len perlátor.
  Moja otázka: \"Je možné dokúpiť koncovú časť s prepínaním sprchy ako je to u modelu Blanco Tivo-S so sprškou.
  Ponúknite mi nejakú alternatívu. Ďakujem. S pozdravom Ján.
  Fedor
  15.10.2020

  Dobrý deň,

  žiaľ na batérií nieje možné vymeniť spršku za spršku s prepínačom. Batérie s prepínačom sú vždy jednotlivo označené, v ponuke máme napríklad blanco Tivo-S prípadne Arum-S.

  Prajem pekný deň

 • Renata
  8.12.2016
  Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat ohledně baterie Blanco Tivo S se sprskou, lze spršku mít puštěnou bez držení i při menším proudu vody?
  Fedor
  15.10.2020

  Dobrý den,

  spršku víte spustit pouze v režimu držení přepínače.

  Přeji hezký den

Hodnotenia

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

...viac o značke
%
Akciové sety extra výhodne