Blanco Excenter k Sona 6 S

Obj. číslo: 217835
Posledný kus na sklade
v predajni už 04.10.2023 / 04.10.2023 u vás doma
60,00 €

Blanco odtoková armatúra s excentrom pre drezy Blanco SONA 6 S a LEGRA 6 S Compact. Excentrické ovládanie výpuste je zložené z lanka a…

Popis produktu

Popis produktu Blanco Excenter k Sona 6 S

Excentrické ovládanie výpuste je zložené z lanka a otočného kolieska, pomocou ktorého sa ďiaľkovo otvára a zatvára sitková výpusť drezu. Otočné koliesko je umiestnené na okraji drezu, a jeho otočením je možné prakticky vypustiť drez suchou cestou, bez ručného zatláčania a vyťahovania sitka.

Excentrické ovládanie vhodné pre drezy: Blanco Sona 6 S a Legra 6 S Compact

Obsah balenia

 • excentrické ovládanie
Parametre

Parametre produktu Blanco Excenter k Sona 6 S

Základné parametre

Materiál
kov/plast
Váha
0,887 kg

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
0,89 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
306 x 539 x 694
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Blanco Excenter k Sona 6 S

Otázky a odpovede

 • Zuzana
  17.10.2016
  Dobrý deň. Chcela by som sa vás spýtať na túto odtokovú armatúru. Zákaznik si vybral Drez Blanco Sona 6 S, k tomu bateriú pod okno Teka FO 985, dávkovač jary Blanco Torre. Chcem sa spýtať či to všetko pomestíme do drezu aj s týmto excentrom? Na tento excenter potrebujem 1, alebo 2 otvory? Ja som s vami ale s vasou koleginou volala mala by to prezistiť ale dala som zle číslo. Moje tel.c. 0911 634 420. Ďakujem. Prajem pekný deň.
  Fedor
  17.10.2016
  Dobrý deň,

  drez disponuje excentrom len na uzatváranie výpuste väčšej vaničky, preto na dreze stačí vyhotoviť pre excenter len jeden otvor. Drez má k dispozícii 4 predfrézované otvory, pokiaľ si naň chcete inštalovať excenrické ovládanie, ovládanie betérie, batériu a dávkovač, viete využiť všetky štyri.

  Prajem pekný deň
Hodnotenia

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.

Kuchynské drezy BANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

...viac o značke